Bądź na bieżąco z informacjami z Polski i ze świata z tygodnikiem Angora!

0
2069

W dzisiejszym świecie, kiedy obieg informacji jest wręcz błyskawiczny, a kolejne decyzje w Polsce i na świecie podejmowane są w mgnieniu oka, łatwo jest się pogubić. Dodatkowo, w świecie, w którym każdy ma dostęp do informacji i może zamieszczać informacje, mamy do czynienia z ogromną falą fake newsów, czyli nieprawdziwych informacji. Jak nie dać się oszukać i być zawsze na bieżąco? Najlepiej wybierając rzetelne i szanowane w Polsce czasopisma. Jednym z doskonałych przykładów takiej publikacji jest Tygodnik Angora, w którym znajdziesz przedruki najważniejszych informacji z prasy ogólnopolskiej, lokalnej i zagranicznej. Sprawdź dlaczego opłaca się zamówić Angorę w wygodnej prenumeracie. 

Czym jest Angora

Tygodnik Angora ukazuje się od 1990 roku i jest jednym z poczytniejszych tytułów na polskim rynku wśród tygodników społeczno-politycznych. Angora zawiera przedruki najciekawszych artykułów z polskich tygodników, gazet ogólnopolskich i lokalnych, a także materiały z czasopism zagranicznych. Dodatkowo w każdym wydaniu zamieszczane są materiały redakcyjne: felietony, komentarze, wywiady, a specjalnie dla dzieci przygotowywana jest wkładka Angorka z licznymi ciekawostkami, rysunkami i rozrywką dla najmłodszych. 

Redaktorem Tygodnika Angora jest Paweł Woldan, a do grona stałych współpracowników czasopisma należą m.in.: Janusz Korwin-Mikke, Henryk Martenka oraz kabaret Klika. Czasopismo o formacie A4 z liczbą 84 stron ukazuje się w nakładzie  432 542 egzemplarzy. 

Co ciekawe, pierwotnie na pierwszej stronie pisma Angora znajdowała się informacja, iż tygodnik przeznaczony jest “tylko dla dorosłych”. Związane było to z faktem, iż na ostatniej stronie zamieszczane były czarno-białe przedruki zdjęć z prasy erotycznej. W okresie późniejsz, klauzula ta została usunięta, a choć gazeta na ostatniej stronie nadal zamieszczała zdjęcia erotyczne, to jednak miały one charakter aktu.

Jak działa prenumerata Angory? 

Prenumerata tygodnika Angora to bardzo proste i wygodne rozwiązanie. Ponadto, zamawiając prenumeratę Angory otrzymujesz same korzyści. po pierwsze gwarancję stałej ceny, po drugie cenę niższą niż w kiosku, po trzecie gwarancję otrzymania wszystkich wydań pisma w odpowiedniej kolejności, a po czwarte masz dostęp do elitarnych konkursów i promocji dostępnych wyłącznie dla prenumeratorów. To takie proste!

Teraz wiesz już wszystko o ogólnopolskim tygodniku Angora! Sprawdź jak łatwo i wygodnie możesz zamówić regularną prenumeratę tego czasopisma na stronie: https://prenumerata.ruch.com.pl/prenumerata-tygodnik-angora. Zamawiając prenumeratę z szybką dostawą do domu lub najbliższego Kiosku Ruchu oszczędzasz czas i pieniądze! Koniec z czekaniem w kolejkach do kiosku, aby kupić najnowsze wydanie ulubionej gazety. Ponadto, zamawiając w prenumeracie sporo oszczędzasz na poszczególnych egzemplarzach. Wejdź na stronę Kiosku Ruchu i sprawdź wszystkie korzyści płynące z prenumeraty czasopisma Angora. Sprawdź opinie zadowolonych klientów, którzy już od dłuższego czasu cieszą się aktualnymi wydaniami Angory zawsze na czas, pod drzwiami swojego domu. Sprawdź jakie to wygodne i zamów teraz!

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here