Co jeść na potencję?

0
2000
Co jeść na potencję?

U mężczyzn w pewnym wieku, a zwłaszcza po czterdziestce może pojawić się znacznie mniejsza ochota na uprawianie seksu. Co więcej mogą u nich wystąpić problemy z potencją. Czy wówczas dobrym rozwiązaniem jest dieta na męskie libido? Jakie naturalne afrodyzjaki warto używać, aby w pełni odzyskać utraconą moc?

Wielu mężczyzn borykających się z takim problemem często zastanawia się co na potencje warto zastosować, by móc znów kochać się z ukochaną wybranką.
Wśród składników diety podnoszącej libido najlepszą sławą cieszą się krewetki spożywane we wszelkiej postaci. Dla mężczyzn borykających się z takimi problemami polecana jest sałatka z krewetkami, sushi z krewetkami czy też krewetki smażone na oliwie. Warto też sięgnąć po ostrygi, homary oraz ośmiornice. Ponadto nienaganną opinią cieszy się kawior i wiele ryb wśród których można wymienić łososia, sandacza, pstrąga oraz węgorza. Do potraw najpowszechniej dostępnych w polskiej kuchni, a traktowanych jako naturalne i w pełni skuteczne afrodyzjaki, należą jajka. Najlepiej jeśli ugotujemy je na miękko i będą tylko lekko ścięte. Prawdopodobnie niegdyś Don Juan spożywał na śniadanie jajecznicę z dziesięciu jaj, co dodawało mu niespożyte siły oraz mnóstwo wigoru. Do jajecznicy warto również wrzucić mnóstwo przypraw, takich jak bazylia, kolendra, czy lubczyk. Otóż powszechnie wiadomo, że wiele znanych przypraw ma udokumentowane właściwości pobudzające. Zatem warto również regularnie sięgać po cynamon, curry, chili, pieprz, paprykę czy też korzeń żeń-szenia.

normalsi.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here