Demar – polski producent obuwia specjalistycznego

0
798
Demar

Demar to polski producent obuwia. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność w 1978 roku jako firma, która w pełni bazowała na polskim kapitale, obecnie dynamicznie działa w wielu branżach. Warto odwiedzić dedykowaną stronę internetową https://www.demar.com.pl/ i przekonać się o najwyższej jakości oferowanych produktów. Gromadzone przez lata doświadczenie owocuje nieustannym wprowadzaniem nowoczesnych technologii oraz chęcią tworzenia nowych i udoskonalonych produktów. Demar zdobył uznanie nawet najbardziej wymagających klientów z całego świata. Ciągły rozwój polskiego producenta obuwia powoduje, że systematycznie zwiększone są moce produkcyjne oraz technologiczny potencjał, jakim dysponuje firma, w rezultacie sprawna organizacja pozwala produkować nawet 2,5 miliona par butów rocznie.

Wysokiej jakości specjalistyczne obuwie produkowane dla Wojska Polskiego

Pozycję polskiego producenta obuwia na rynku dobitnie pokazuje to, że Demar współpracuje z wojskiem polskim. Kooperacja dotyczy wielu aspektów, które odnoszą się do sposobu konstruowania oraz wdrażania nowoczesnych modeli obuwia dla polskich żołnierzy. Polski producent obuwia dostarcza także buty dla mundurowych służb z innych krajów. Łączna ilość produkowanych przez Demar butów dla tych podmiotów to nawet kilkaset tysięcy par obuwia rocznie. Polski producent obuwia bazuje na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych, które umożliwiają usprawnienie prac oraz zwiększenie komfortu użytkowników butów. Zdecydowana większość obuwia tworzona jest z wykorzystaniem tak zwanego systemu bezpośredniego wtrysku, co umożliwia trwałe i wytrzymałe połączenie spodu buta z jego cholewką, dodatkowo stosuje się specjalną membranę o właściwościach paroprzepuszczalnych.

Rozbudowana oferta polskiego producenta obuwia przeznaczona dla klientów indywidualnych

Doświadczenie związane z tworzeniem butów przeznaczonych dla wojska, które muszą spełniać rygorystyczne normy, polski producent obuwia wykorzystuje w celu tworzenia butów dla klientów indywidualnych. Demar oferuję szeroką ofertę specjalistycznego obuwia, które dedykowane jest między innymi myśliwym oraz miłośnikom wędkarstwa. Osoby pracujące w sektorze budowlanym oraz szczególnie narażone na urazy powinny zaopatrzyć się w ochronne buty od polskiego producenta obuwia. Demar to także firma, z której usług mogą skorzystać osoby poszukujące wygodnych kaloszy oraz obuwia rekreacyjnego, które zapewni komfort w każdych warunkach. Bez wątpienia każdy powinien odwiedzić stronę internetową przedsiębiorstwa i zapoznać się z jego ofertą.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here