Drukowanie wizytówek firmowych

0
1333
Drukowanie wizytówek firmowych

Poszukujesz pomysłu na niebanalną wizytówkę? W takim razie poznaj ofertę drukarni DobreDrukowanie.

Nie od dziś wiadomo, że ogromną rolę w nawiązywaniu relacji biznesowych odgrywa wizytówka. Ten niepozornych, mały kartonik w rzeczywistości stanowi swego rodzaju świadectwo firmy. Każde, szanujące się przedsiębiorstwo przykłada dużą uwagę do designu swojej wizytówki. Jeśli zależy ci na wysokiej jakości idącej w parze z przystępną ceną, to skorzystaj z usług drukarni internetowej DobreDrukowanie.

Wizytówki klasyczne

Wizytówki klasyczne są standardowo drukowane na grubej kredzie jedno lub dwustronnie w dwóch formatach (85×55 i 90×50). Dodatkowo klienci mogą wybierać spośród wielu, dostępnych uszlachetnień, takich jak folia, błysk, mat, SoftTouch czy też wybiórczy lakier UV. Na tym jednak nie koniec, bowiem drukarnia DobreDrukowanie oddaje do dyspozycji swoich klientów także duży wybór papierów ozdobnych. Nie wiesz który z dostępnych wariantów wybrać? W takim razie skontaktuj się z opisywaną drukarnią. Pracujący z niej specjaliści pomogą ci dobrać opcje, które najlepiej sprawdzą się w przypadku twojego biznesu.

Wizytówki barwione w masie

To typ stylowych wizytówek drukowanych na ozdobnym kartonie barwionym w masie. Dzięki dodatkowemu modułowi istnieje możliwość wydrukowania białego tekstu lub grafiki, bezpośrednio na papierach barwionych w masie. A wszystko to szybko i bez kosztów drogiej przygotowalni. Warto dodać, iż możliwe jest także wydrukowanie kolorowej wizytówki tego rodzaju. W tym celu arkusz zostaje zadrukowany białym podkładem, a w kolejnym przelocie drukowane jest zdjęcie bądź dowolna grafika. Do dyspozycji klientów pozostają także kartony i papiery o różnej gramaturze.

Multiloft

Technologia Multiloft stanowi połączenie kilku warstw papieru o różnych gramaturach i kolorach. Wierzchnia i spodnia warstwa wizytówki to biały ozdobny papier o gramaturze 270 lub 325g, natomiast między wspomnianymi warstwami znajdują się dwa arkusze kolorowego papieru barwionego w masie o gramaturze 270g pokrytego klejem kontaktowym. Warto zauważyć, że łączna gramatura wizytówki wynosi więc ponad 1000g. Warstwy wierzchnia i spodnia są zadrukowywane w technice cyfrowej, a proces ich łączenia ma miejsce w momencie krojenia wizytówek. Dostępna paleta 11 kolorów środka umożliwia stworzenie oryginalnego efektu wizualnego.

Wszystkie, opisane powyżej typy wizytówek stworzysz w drukarni internetowej DobreDrukowanie. Więcej informacji na temat dostępnej oferty znajdziesz na stronie internetowej https://www.dobredrukowanie.pl/.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here