Hala jak z popularnych klocków

0
1597
Hala jak z popularnych klocków

Budowa dużego obiektu przemysłowego niegdyś zajmowała dużo czasu i wiązała się z wysokimi kosztami. Obecnie szybkie i ekonomiczne wybudowanie hali czy magazynu jest możliwe. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych bloczków betonowych można to zrobić w bardzo krótkim czasie i niezwykle solidnie. Jednocześnie bloczki betonowe są trwałe, a ich zakup korzystny ekonomicznie.

Bloczki betonowe do układania
System bloczków betonowych, którego sprzedaż prowadzi http://adz-system.pl/ to elementy o najwyższych parametrach, które tworzą spójną całość poprzez układanie elementów według dowolnego projektu. Na pierwszy rzut oka przypomina to nie zaawansowane budownictwo, ale niezwykle trwałe układanie muru z klocków, które idealnie do siebie pasują dzięki odpowiednim kształtom, dużemu ciężarowi na podłożu, na którym nie zawsze można wykonać budowy z innych materiałów. Co ciekawe, elementy można po pewnym czasie rozłożyć i ustawić w inny sposób.

Kompleksowa obsługa
Bloczki betonowe mają także inne zastosowania. Nie są z nich stawiane jedynie ściany hal służących do produkcji czy magazynowania, ale także mury, boksy, ogrodzenia kompostowni czy składów materiałów sypkich. Dodatkowo umożliwiają połączenie z konstrukcjami stalowymi, zadaszenie czy wstawienie bramy. Firma nie tylko zajmuje się produkcją i sprzedażą bloczków, ale także dostosuje projekt gotowy do możliwości systemu, dostarczy je na budowę i zamontuje. Jeśli inwestor zdecyduje się na samodzielne układanie systemu może liczyć na wsparcie techniczne doświadczonych pracowników.

mitomamka.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here