HP 2620 tusz – ile kosztuje i gdzie go kupić?

0
887
HP 2620 tusz – ile kosztuje i gdzie go kupić

Drukarki atramentowe są często wybierane przez osoby prywatne i małe przedsiębiorstwa. Niewiele kosztują, a zapewniają dobrą jakość wydruku. Skończył Ci się wkład? Podpowiadamy, gdzie kupić do HP 2620 tusz – kartridż do jednego z najpopularniejszych modeli!

Drukarka atramentowa HP DeskJet 2620 All-in-One jest bardzo popularnym urządzeniem. Umożliwia nie tylko drukowanie, ale też skanowanie i kserowanie do formatu A4. Z jej pomocą można tworzyć wydruki czarno-białe oraz kolorowe. Niewielkie gabaryty i korzystna cena sprawiają, że doskonale nadaje się do domu lub małego biura. Posiadasz takie urządzenie? Radzimy, gdzie kupić do HP 2620 tusz!

HP 2620 tusz – rodzaje

HP 2620 tusz do drukarki jest dostępny są w trzech wersjach: kolorowej, czarnej i łączonej. Zestawienie trzech barw z palety CMYK (Cyjan – niebieski, Magenta – róż, Yellow – żółć) i czerni (Kolor Kluczowy) pozwala uzyskać pełne spektrum odcieni. W ten sposób można drukować ilustracje, a nawet zdjęcia. Osoby, które głównie drukują dokumenty tekstowe, zwykle decydują się na zakup tylko czarnego wkładu.

Nie bez znaczenia jest wybór pojemności kartridża. Jego wydajność jest obrazowana ilością stron, jaką w przybliżeniu da radę wydrukować urządzenie z danym wkładem (np. 4 ml to ok. 100 stron). Odpowiednio większe pojemniki są droższe. Więcej zapłacą także osoby, które zdecydują się na kupno np. specjalnego tuszu fotograficznego.

Nie każdy wie, że wcale nie jest się zmuszonym do zakupu wyłącznie oryginalnego tuszu  do HP 2620. Popularne są tzw. wkłady zamienne (ew. zastępcze lub zgodne). Są to kartridże, które są idealnie dostosowane pod względem budowy do danego modelu drukarki, a przy tym mają znacznie niższą cenę.

Ile trzeba zapłacić za tusze do HP 2620?

Zwykle wewnątrz nowej drukarki zamontowane są tzw. tusze startowe, które mają niewielką pojemność i wystarczają na krótki czas. Pojedynczy tusz do HP 2620  4 ml kosztuje zwykle ok. 50 zł. Zestawy (szczególnie o większej pojemności) mogą już natomiast wiązać się z wydatkiem rzędu kilkuset złotych. W biurach czy w przypadku osób drukujących sporo materiałów na co dzień (np. studentów) rzeczywista jest perspektywa częstej wymiany wkładów, co przekłada się na większe wydatki.

Tusz do HP 2620 według producenta ma zapewniać najwyższą jakość wydruku. Co więcej jako oryginalny komponent ma nie sprawiać żadnych kłopotów technicznych. Wpływ na cenę ma też fakt, że firma stara się w jak najbardziej ekologiczny sposób wytwarzać oraz utylizować swoje produkty. Drukarki i wkłady HP są uznawane za jedne z najlepszych na rynku. Z tych wszystkich względów komponenty tej marki mają odpowiednio wyższą cenę.

Wkłady zamienne tuszu do HP 2620 stają się coraz popularniejsze. Kupując takie produkty można zaoszczędzić nawet 80% kosztów eksploatacji! Przy tym ich producenci także starają się wytwarzać je w sposób ekologiczny i bezpieczny. Nie powodują problemów technicznych, a ich jakość wydruku jest trudna do odróżnienia od oryginału!

Gdzie kupić tusz do HP 2620?

W Internecie można znaleźć kilka serwisów oferujących sprzedaż części eksploatacyjnych do drukarek, jak np. TonerPartner. Oryginalny tusz do HP 2620 w różnych wariantach można dostać w hurtowej cenie, dzięki czemu da się zaoszczędzić od kilku do nawet kilkudziesięciu złotych. Z kolei wkłady zamienne są nawet kilkukrotnie tańsze. Decydując się na regularny zakup zamiennego tuszu do HP 2620 oszczędza się od kilkuset do kilku tysięcy złotych rocznie! W ten sposób można łatwo odciążyć domowy lub firmowy budżet. Co więcej, wygodna wyszukiwarka pomaga znaleźć pasujące wkłady, dlatego nawet laik w kilka minut odszuka odpowiedni produkt. W razie poważniejszych kłopotów pomocą dodatkowo służą konsultanci na czacie lub telefonie. To nie tylko najtańszy, ale i najwygodniejszy sposób na zakup tuszu do drukarki!

Tusz do HP 2620 może być droższy nawet od samego urządzenia, ale nie musisz godzić się na aż tak duże wydatki. W Internecie da się znaleźć o wiele tańsze warianty – oryginalne lub zamienne. Przekonaj się, ile Ci się uda zaoszczędzić!

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here