Jak często stosować serum do twarzy?

0
2640
Jak często stosować serum do twarzy?

Serum do twarzy jeszcze niedawno było kosmetykiem zupełnie niedocenianym i nieznanym. Obecnie coraz więcej marek wprowadza produkty tego typu do swojej oferty, a to przekłada się na ich dostępność i, w efekcie, popularność. Bardzo często jednak wciąż nie do końca zrozumiała jest różnica pomiędzy serum a kremem do twarzy, dlatego wiele kobiet wybiera tradycyjne rozwiązanie, czyli krem. Przemawia za nim wiele cech, np. niższa cena, lecz przy bliższym poznaniu struktury, jaką jest serum, wiele pań włącza je do swojej codziennej pielęgnacji. To też kosmetyk bardzo często przeznaczony do pielęgnacji cery dojrzałej – każde przygotowane przez L’Oreal serum warte jest uwagi.

Serum – co to tak naprawdę jest?

Na początku należy wspomnieć, że kremu nie należy zastępować serum – nie jest to kosmetyk przeznaczony do długotrwałej, codziennej pielęgnacji. Ten kosmetyk najczęściej zaleca się stosować w kilkutygodniowych cyklach, po których należy zrobić dłuższą przerwę. Nie oznacza to, że serum powinno na ten czas wyprzeć krem. Zwykle aplikuje się je po oczyszczeniu skóry, ale przed nałożeniem kremu. Dzięki temu działanie całego rytuału pielęgnacyjnego kilkukrotnie się wzmacnia. Jeśli masz ochotę wypróbować moc takiego produktu, wybierz któreś z opracowanych przez L’Oreal serum – włącz je do swojej pielęgnacji i obserwuj efekty.

L’Oreal – serum idealne w zasięgu ręki

Niemalże każde stworzone przez L’Oreal serum to wybór doskonały. Jako że ten rodzaj kosmetyków jest zwykle dedykowany cerze dojrzałej, L’Oreal proponuje te kosmetyki w ramach linii anti-age. Przykładem pierwszego opracowanego przez L’Oreal serum może być Revitalift Filler – to produkt o niecodziennym wyglądzie, ponieważ swoją prezencją przywodzi na myśl tajemnicze narzędzie lekarza specjalisty w zakresie medycyny estetycznej. I choć poprawianie wyglądu za pomocą skalpela przy wyborze L’Oreal serum ci nie grozi, to uzyskasz podobne efekty. Kosmetyk ten zawiera jedno z największych na rynku stężenie kwasu hialuronowego. Kolejne serum L’Oreal to Revitalift w eleganckiej czerwonej buteleczce, łączące w sobie adenozynę i fibrelastyl, dzięki czemu zagęszcza sieć włókien kolagenowych. Takie rozwiązanie powoduje, że skóra staje się mniej wiotka, a owal twarzy powraca do normy. Trzecie przeznaczone dla cery dojrzałej serum L’Oreal to to z serii Age Perfect: Odrodzenie Komórek. Jest to kosmetyk odbudowujący, co oznacza, że znacznie przyspiesza i wspomaga powstawanie nowych komórek, czym przyczynia się do szybszej regeneracji i wzmocnienia skóry. Formuła została uzupełniona mikrodrobinkami, które pięknie odbijają światło – takie rozwiązanie rozświetla skórę i usuwa ewentualne przebarwienia. To proponowane przez L’Oreal serum sprawia, że błyszczysz! Kosmetyki L’Oreal, choć dostępne w drogeriach w niewysokich cenach, sprawiają, że efekty to tylko kwestia czasu.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here