Jakie sztućce podarować w prezencie?

0
1138

Szukając odpowiedniego prezentu na parapetówkę, jubileusz, czy też z okazji ślubu, warto zastanowić się na pożytecznymi i eleganckimi rozwiązaniami. Niezawodnym i sprawdzonym od lat podarunkiem są zastawy obiadowe, kawowe, bądź komplety sztućców. Zapewniają one luksusowe wyposażenie domowe, jak również stanowią doskonałą pamiątkę z okazji szczególnego wydarzenia. Umożliwiają eleganckie nakrycie stołu i pozwalają gospodarzom wykwintnie przyjąć swoich gości. Podarowując taki prezent z pewnością ucieszymy się sami, kiedy zaproszą nas znajomi i przyjmą do stołu nakrytego obdarowaną przez nas zastawą lub kompletem sztućców.

Jeśli chodzi o zastawę obiadową lub kawową mamy tutaj ogromne pole do popisu. Przeróżne materiały, kształty i kolory, a także różnorodna ilość elementów sprawiają, że wyjątkowo trudno wybrać jest konkretny produkt. Znacznie łatwiejszym rozwiązaniem będzie kupno kompletu sztućców. Najlepiej postawić na oryginalne i eleganckie zestawy sztućców pochodzące od renomowanych producentów. W tej roli doskonale sprawdzą się sztućce Berghoff.

Podstawowe rodzaje sztućców

Wybierając komplet sztućców na prezent najlepiej zdecydować się na klasyczny zestaw, czyli sztućce obiadowe. Składają się one z łyżki do zupy, noża i widelca oraz małej łyżeczki. Doskonale sprawdzą się przy codziennych obiadach, jak również podczas przeróżnych uroczystości. Zapewnią estetycznie nakryty stół i pozwolą komfortowo delektować się rozmaitymi potrawami.

Jeżeli zamierzamy podarować nieco bardziej wymyślny prezent możemy zdecydować się na komplet sztućców do makaronu (długi widelec z trzema zębami i okrągła łyżka), sztućców do ryb i owoców morza (widelec i nóż krótszy od tradycyjnych obiadowych, dwudzielny widelec i szczypce lub szpikulec, cążki i nóż), sztućce do serów (zestaw szpikulcowych noży), sztućce deserowe (łyżeczki do herbaty, łyżeczki do kawy, widelczyki do tortu, długa smukła łyżeczka do lodów) lub też sztućce służące do serwowania (chochelki, łopatki, zestaw do porcjowania i sztućce do sałat).

Luksusowe sztućce obiadowe Berghoff

Berghoff to międzynarodowa marka, która zajmuje się projektowaniem, tworzeniem od podstaw oraz dystrybucją przeróżnych naczyń kuchennych. Sztućce Berghoff gwarantują nie tylko łatwe i poręczne krojenie, porcjowanie, nakładanie, czy też mieszanie produktów żywnościowych. Znacząco podnoszą jakość codziennych eksperymentów kulinarnych, spełniają właściwości antybakteryjne, a także należą do solidnych i wytrzymałych produktów.

Sztućce Berghoff dostępne są w przeróżnych wersjach, odznaczają się najwyższą jakością i eleganckim designem. W postaci prezentu doskonale sprawdzi się zestaw Line, czyli sztućce Berghoff składające się z 30 części i przeznaczone dla 6 osób.  Wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 gwarantującej trwałość sztućców. Wypolerowana zewnętrzna strona zapewnia łatwe czyszczenie i proste utrzymanie higieny (możliwość mycia w zmywarce). Sztućce Berghoff Line składają się z 6 noży, 6 łyżek, 6 widelców, 6 widelców deserowych oraz 6 łyżek do kawy/herbaty. Zaspokoją potrzeby tradycyjnej rodziny, zapewnią luksusowo nakryty stół, łatwe i wygodne spożywanie posiłków, a także bezpieczne używanie (pozbawione ostrych krawędzi). Obecnie zestaw sztućców Berghoff Line kupić można na serwisy-obiadowe24.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here