Jesienne bransoletki z grawerem dla wymagających kobiet

0
1026

Bransoletki z grawerem są dobrym przykładem biżuterii dla wymagających. Współcześnie coraz więcej kobiet chce, żeby ich biżuteria nie tylko prezentowała się okazale, ale była również jedyna w swoim rodzaju. Jest to możliwe, dzięki możliwości wygrawerowania dowolnego napisu. Bransoletki damskie z grawerem są również bardzo chętnie wybierane na prezent dla bliskich osób.

Modne bransoletki z grawerem – co wybrać?

Kobiety szukające bransoletek z grawerem mają do wyboru dużą ilość efektownej biżuterii. Bransoletki nadające się do grawerowania mogą być w całości wykonane ze stali szlachetnej lub posiadać przynajmniej jeden metalowy element, na którym będzie można wyryć napis. Pamiętajmy, że im większa powierzchnia do grawerowania, tym więcej treści możemy na niej zmieścić.

Do grawerowania idealnie nadają się bransoletki typu bangle. Są one w całości wykonane ze stali, co pozwala na wygrawerowanie dłuższego napisu. Tego typu bransoletki mogą być proste (z połyskujące, matowej, a także drapanej stali) lub bogato zdobione (dostępne są modele z motywami religijnymi, czy chwostami). Do grawerowania nadają się również bransoletki z medalionami, bransoletki skórzane z metalową blaszką, bransoletki z kamieniami naturalnymi i perłami (pod warunkiem, że posiadają wystarczająco dużą stalową ozdobę), bransoletki ze sznurka i stali szlachetnej.

Treść graweru wybieramy samodzielnie

Projektanci mody nie narzucają nam treści, którą mamy grawerować. To jaki napis zamieścimy na naszej bransoletce jest ograniczony tylko i wyłącznie naszą wyobraźnią (no i może jeszcze wielkością ozdoby). Większość kobiet decyduje się na grawerowanie imion bliskich im osób, dat, ważnych miejsc, wydarzeń, sentencji, czy haseł motywacyjnych.

Bransoletka z grawerem jako idealny upominek

Bransoletka z grawerem to doskonały wybór, jeżeli chcemy obdarować bliską nam kobietę. Jeżeli napis będzie trafiony, możemy przypuszczać, że biżuteria stanie się dla obdarowanej wyjątkowa. Stylową bransoletkę z grawerem można podarować przyjaciółce, mamie, babci, siostrze, czy córce.  Model biżuterii powinien być dostosowany do stylu osoby, dla której kupujemy prezent. Gdy mamy wątpliwości, czy spodoba się jej bardzo ozdobna bransoletka (bo na przykład nie nosi na co dzień biżuterii), bezpieczniej jest postawić na model utrzymany w stylu minimalistycznym.

Pamiętajmy, że przy wyborze takiej biżuterii jak bransoletka bardzo ważny jest rozmiar. Nie może być ona zbyt mała, ani za duża. Ciężko jest ocenić rozmiar czyjegoś nadgarstka na oko. Idealnie byłoby, gdybyśmy zmierzyli inną bransoletkę lub zegarek kobiety, która ma otrzymać prezent. Znając rozmiar możemy poprosić o wykonanie biżuterii na zamówienie (jeżeli nie jest ona dostępna w sklepach). Jeśli jest to niemożliwe, warto jest wybrać bransoletkę otwartą (można ją dowolnie naginać) lub bransoletkę z ozdobnym łańcuszkiem pozwalającym na regulację długości.

Bransoletki z grawerem: jak je nosić?

Bransoletki z grawerem można nosić na wiele różnych sposobów. W nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym modny jest maksymalizm, co oznacza, że można nosić jednorazowo większą ilość biżuterii (bez obawy o to, że przesadzimy). Jak zawsze jednak należy kierować się zdrowym rozsądkiem. Nawet jeśli kochamy biżuterię, załóżmy tyle bransoletek, żeby było nam wygodnie. 

Modne jest łączenie bransoletek utrzymanych w różnych stylach (na przykład stalowych z wykonanymi z pereł, kamieni naturalnych, sznurka, skóry). Kobiety, które noszą zegarek mogą go połączyć na jednym nadgarstku z kilkoma bransoletkami

Wybierajmy bransoletki z przyjaznych naszemu ciału materiałów

Kobiety zastanawiające się nad zakupem bransoletki z grawerem powinny wybierać biżuterię, która jest nie tylko efektowna, ale również przyjazna dla ich skóry. Osoby mające skłonności do alergii mogą postawić na bransoletki z grawerem wykonane z wysokogatunkowej, hipoalergicznej stali szlachetnej (bransoletka może być w całości wykonana ze stali lub posiadać stalowe elementy, na których wykonany zostanie grawer).

We współpracy z Manoki.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here