Język angielski w biznesie

0
412
Język angielski w biznesie

W poniższym artykule dowiesz się czy język angielski faktycznie ma znaczenie w biznesie. Poznasz również konkretne rozwiązanie, które zapewni Ci efektywną naukę w możliwie najkrótszym czasie.

Czy język angielski przydaje się w karierze zawodowej?

Zarówno od nauczycieli, rodziców jak i starszych kolegów – niejednokrotnie słyszymy, że znajomość języka angielskiego przydaje się na rynku pracy. Zastanawiasz się czy to faktycznie ma sens? Oczywiście, że tak! Na wielu stanowiskach język angielski jest jednym z podstawowych wymogów. Co więcej, pracownicy, którzy mogą się pochwalić jego znajomością, bardzo często zarabiają więcej.

W biznesie, szczególnie w sytuacji kiedy posiadamy zagranicznych kontrahentów lub oferujemy swoje usługi bądź produkty z granicą – znajomość języka angielskiego to absolutna podstawa. Angielski biznesowy to język, którym posługują się głównie pracownicy biurowi. Obejmuje on głównie słownictwo oraz zwroty, a także tak zwaną korpomowę. Język angielski w formie biznesowej stosujemy głównie wtedy, gdy pracujemy w firmie międzynarodowej, gdzie współpracownicy bądź Klienci mówią właśnie w tym języku.

Warto również pamiętać, że umiejętność posługiwania się językiem angielskim jest przydatna nie tylko w biznesie, ale również w sytuacji kiedy wybieramy się na wakacje. To dzięki niemu będziemy mogli dogadać się z lokalnymi mieszkańcami, zabookujemy hotel bądź odwiedzimy restauracje za granicą.

W jaki sposób nauczyć się biznesowego języka angielskiego?

Nauka biznesowego języka angielskiego na własną rękę to nie lada wyzwanie. Bez odpowiedniej wiedzy, przygotowania oraz materiałów będzie to nie tylko ogromnie czasochłonne, ale również w większości przypadków po prostu nieefektywne.

Angielski Languagebusiness dla firm to rozwiązanie, w którym priorytetem jest wygoda, skuteczność i oszczędność. Twoi pracownicy zyskają wtedy możliwość wyboru czy wolą uczyć się razem z lektorem czy poprzez aplikacje. Dopasują dzięki temu formę nauki do swoich indywidualnych preferencji. Dzięki profesjonalnym szkoleniom Twój zespół rozwinie swoje kompetencje językowe. Podczas nauki mogą liczyć na bardzo dobrą atmosferę, dzięki temu każdy z nich z pewnością przełamie wstyd związany z posługiwaniem się językiem angielskim w mowie.

Twoi pracownicy pokochają język angielski! Dzięki niemu Twój zespół, a w konsekwencji cała firma – będzie się rozwijać. Ułatwi to ekspansje Twojej firmy na nowy rynek, nie tracąc przy tym doświadczonych i zaufanych pracowników, którzy do tej pory nie byli w stanie biegle posługiwać się językiem obcym. Co najważniejsze, kursy są w pełni dopasowane do potrzeb oraz specyfiki firmy, dzięki czemu oprócz rozwoju ogólnego języka, Twoi pracownicy poznają też mnóstwo branżowego słownictwa, które przyda im się w ich codziennej pracy.

Nie zwlekaj, szkolenie językowe dla Twojej firmy przynosi realne i mierzalne korzyści dla Twojego przedsiębiorstwa. To również bardzo ciekawy pomysł na dodatkowy benefit dla najlepszych pracowników.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here