Kamera sportowa – gdzie kupić?

0
1606
Kamery sportowe

Rozwój technologii sprawił, że wiele urządzeń ewoluowało do tego stopnia, że ich rozmiary wręcz zaskakują. Modne ostatnimi czasy kamery sportowe są lekkie, niewielkie i dobrze rejestrują obraz. Sprzęty te doskonale nadają się do nagrywania swojej aktywności. Gdzie można kupić takie urządzenie w dobrej cenie?

Jeden sprzęt, wiele zastosowań

Mało urządzeń można używać równie często, co nowoczesnych kamer sportowych. Marka GoPro zapoczątkowała nową erę na rynku technologii. W końcu pojawiło się urządzenie mogące rejestrować obraz w niemal każdych warunkach. Niezależnie od tego, czy odbywało się to podczas spokojnej, górskiej wędrówki, czy w czasie surfowania na falach – obraz zawsze był nieskazitelnie dobry.

Taka kamera na rower nada się znakomicie, ponieważ jest lekka i prosta w obsłudze. Poza tym można zamontować ją na kasku, dzięki czemu stworzymy film prezentujący przejazd z punktu widzenia naszej perspektywy. Szczególnie ciekawie efekty można zaobserwować podczas dynamicznych zjazdów typu downhill, gdzie nie brakuje dynamicznych ujęć.

Możliwość rejestrowania w standardzie 4K w 60 klatkach na sekundę pozwala uwiecznić niezwykle płynny obraz w wysokiej jakości. Dodatkowo takie kamery sportowe są zwykle wodoodporne, więc nie musimy się obawiać zmiennych warunków pogodowych.

Jeszcze więcej możliwości

Sam zakup kamery to zwykle dopiero początek. Zwykle potrzebowali będziemy do niej pewnych akcesoriów w zależności od tego, w jaki sposób zamierzamy wykorzystywać ten sprzęt. Niewielki kosztem możemy zwiększyć funkcjonalność urządzenia i móc nagrywać jeszcze lepsze ujęcia.

Jeśli chodzi o akcesoria do kamer sportowych, to jednymi z najczęściej wybieranych przez klientów są monopody. Dzięki nim nagrywanie obrazu staje się o wiele wygodniejsze, a sam sprzęt pewnie leży w dłoni. Równie często kupowane są popularne kijki określane mianem selfie stick. Tu jednak warto zwrócić uwagę na jakość, gdyż nie trudno o wypadnięcie kamery z niskiej jakości uchwytu.

W razie potrzeby wybrane kamery sportowe 24 można zaopatrzyć w dodatkowy mikrofon pozwalający jeszcze lepiej zarejestrować dźwięk. Pomoże nam w tym specjalny adapter, który jest dostępny m.in. do kamer GoPro. Takie urządzenie kupimy m.in. w sklepie internetowym KamerySportowe24.pl.

Niewielka, ale będąca w stanie zdziałać wiele kamera sportowa to jeden z ciekawszych gadżetów, jakie możemy sobie sprawić. Bez wątpienia największy wybór tego rodzaju urządzeń w dobrych cenach znajdziemy w sklepach internetowych, takich jak np. KamerySportowe24.pl.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here