Koszulki z nadrukami

0
2179

Prezent dla bliskiej osoby, pamiątka z wakacji, eventy, marketing firmy, to świetna okazja do stworzenia własnego projektu umieszczonego na garderobie. Ciekawym i unikalnym pomysłem jest stworzenie koszulki z własnym nadrukiem, która odda wszystko co chcemy przekazać. Dzięki możliwości stworzenia własnego projektu, każdy z nas może stworzyć garderobę na wieczór panieński lub kawalerski, jak również pokazać charakter odbiorcy.

Koszulki na zamówienie z własnym zdjęciem mogą być niezapomnianym pomysłem na prezent dla najbliższej osoby, który zachwyci ukochanego. Wybór rozmiaru T-shirta, kolory, projektu nadruku, wielkości oraz sposobu nakładania projektu, pozwoli stworzyć prezent unikalny i niepowtarzalny. Różnorakie nadruki na koszulkach wykonywane są wieloma metodami, które wykazują różnorodną trwałość, sposób odbioru i obchodzenia się z garderobą. Ówcześnie wykorzystywane są w tym celu coraz nowsze maszyny i technologie, a nadrukowany element jest dobrej jakości, trwały, estetyczny.

Jedną z najbardziej znanych metod jest stosowanie cyfrowego druku bezpośrednio na ubraniu. Sposób ten wykorzystuje zarówno nadruki jedno jak i wielokolorowe. Druk bezpośredni DTG stosuje się na materiałach takich jak: bawełniane koszulki, polówki, czapki, topy bluzy czy spodnie. W przypadku stosowania tej techniki, koszulka może posiadać wiele elementów, a projekt składać się z wielobarwnych zdjęć.

Innym sposobem tworzenia spersonalizowanych koszulek jest nadruk haftowany. W większości przypadków hafty wykonywane są komputerowo, a ich trwałość i wygląd pozwala cieszyć się nadrukiem przez długi czas.

Mniej znanymi, ale również ciekawymi metodami są nadruki 3d, nadruki flex i flock, sitodruk i inne. Wybrana metoda zależy od oczekiwanych efektów oraz pomysłu klienta.

Jak stworzyć koszulkę z własnym nadrukiem?

Proces tworzenia odzieży z unikalnym nadrukiem może rozpocząć w sieci. Firma wykonująca nadruki na ubraniach posiada odpowiedni kreator projektów, dzięki któremu możliwe jest dostosowanie koszulki i nadruku do własny potrzeb. Funkcje kreator pozwala wklejać różnorakie zdjęcia czy elementy, jak również modyfikować je. W kreatorze można również dodawać teksy oraz wybierać ciekawe czcionki. Programy do tworzenia nadruków, wykorzystują gotowe szablony, jak również pozwalają stworzyć projekt od podstaw, według własnego pomysłu.

Kolejno wykonany i zatwierdzony projekt wysyłany jest do produkcji, która starannie odwzorowuje przesłany wzór. Odpowiedni nadruk, zostaje naniesiony na koszulkę, wybrana i pożądaną metodą.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here