Który zestaw do Archery Tag wybrać?

0
1108

Ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa zabawy, walki na łuki są doskonałą formą rodzinnej rozrywki, w której z powodzeniem mogą uczestniczyć zarówno dorośli, jak i dzieci. Podstawowe zestawy Archery Tag oferują możliwość strzelania do celu, co będzie dobrą opcją dla młodszych użytkowników. Gdy zależy nam na bardziej dynamicznej zabawie, lepszym wyborem będą wieloczęściowe zestawy z dmuchanymi figurami. Dzięki nim można walczyć w drużynach składających się z kilku osób.

Co powinno znaleźć się w podstawowym zestawie?

Do walki na łuki niezbędny jest sprzęt strzelecki, czyli odpowiedni model łuku i dedykowanych mu strzał z elastycznym zakończeniem. Gdy w zabawie mają uczestniczyć młodsze dzieci, najlepszym wyborem będą takie zestawy Archery Tag, w których składzie, prócz łuku i strzał, znajdziemy również profesjonalną matę łuczniczą ze stojakiem. Do podstawowego zestawu do walk łuczniczych warto dokupić również porządne ochraniacze. Szczególnie ważny jest wybór odpowiedniej maski, która zabezpieczy oczy i twarz, jednocześnie gwarantując wysoki komfort podczas dynamicznej zabawy. Do zestawu można dokupić również specjalne ochraniacze na palce, które zminimalizują ryzyko skaleczenia czy bolesnych odcisków i specjalne zabezpieczenia na ramię, które chronią przed podrażnieniami od strzał.

Profesjonalny zestaw do zabaw w większym gronie osób

Jeśli przymierzasz się do zorganizowania zabawy dla kilkunastu osób, najlepszym wyborem będzie zakup wieloczęściowego zestawu Archery Tag, z dużą liczbą łuków i strzał oraz innych niezwykle przydatnych podczas zabawy akcesoriów. Prócz wspomnianych już wcześniej ochraniaczy i masek, które minimalizują ryzyko przypadkowego urazu podczas zabawy, na profesjonalne zestawy Archery Tag składają się również dmuchane figury o różnorodnych kształtach. Figury pełnią funkcję przeszkód terenowych, które można wykorzystać jako rodzaj osłony, chowając się za nimi podczas strzelania do osób z przeciwnej drużyny. Dzięki figurom bawić można się praktycznie w każdym miejscu, w ogrodzie, na boisku, leśnej polanie czy na plaży.

Bitwa na łuki do ciekawa alternatywa dla tradycyjnego paintball lub jego laserowej wersji. Wybierając gotowe zestawy Archery Tag, nie musisz martwić się o mozolne kompletowanie sprzętu. Wystarczy wybrać zestaw dostosowany do własnych potrzeb. Jeśli szukasz zestawu do zabaw rodzinnych, dla dzieci, wystarczy zakupić łuk z kilkoma strzałami i ochraniacz na twarz, ewentualnie matę łuczniczą. Gdy szukasz kompletu do rozegrania większej bitwy na łuki, postaw na duży zestaw z dmuchanymi figurami.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here