Lakiery hybrydowe NeoNail – świetne produkty

0
1453
Lakiery hybrydowe NeoNail - świetne produkty

NeoNail to firma o światowym zasięgu i bardzo ugruntowanej pozycji na rynku pielęgnacji i stylizacji paznokci. Zespół pracowników i stylistów dba o wysoką jakość proponowanych produktów, ale również na profesjonalną obsługę klientów. Wśród produktów warto zwrócić uwagę na lakiery hybrydowe zarówno kolorowe, jak i termiczne czy magnetyczne.

Lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe to bardzo dobry sposób na utwardzenie płytki paznokciowej i poprawienie jej wyglądu. Paznokcie wykonane metodą hybrydową charakteryzują się świetnym wyglądem, gładkością i przede wszystkim wyjątkową trwałością. Należy jednak podkreślić, że lakiery hybrydowe pokrywają tylko istniejącą płytkę paznokcia, więc nie można stosować tej techniki do często oczekiwanego efektu przedłużenia płytki paznokciowej. Zaletą paznokci hybrydowych jest wspomniana trwałość, błysk, brak powstawania odprysków, wzmocnienie płytki paznokciowej, a co za tym idzie również możliwość łatwiejszego zapuszczania paznokci, wadą zaś wysuszenie płytki przy długim czasie noszenia hybrydy czy możliwość alergii na niektóre składniki lakierów hybrydowych. Ważnym podkreślenia jest fakt, iż hybrydę, przy oczywiście wcześniejszym zakupie zestawu do paznokci hybrydowych można śmiało również nakładać w domu samodzielnie.

NeoNail – lakiery hybrydowe kolorowe

Lakiery hybrydowe firmy NeoNail są niezwykle trwałe i odporne na ścieranie. Charakteryzują się długotrwałą świeżością, absolutnie nie zasychają. Lakier jak potwierdzają użytkowniczki świetnie się rozprowadza i można dokonywać wielu poprawek, aż do otrzymania satysfakcjonującego efektu. Na uwagę zasługuje niesamowita paleta kolorów, dużo bogatsza od kolorów lakierów klasycznych. Barwy są wyraziste i soczyste, modne i inspirujące. Sama ilość kolorów jest tak duża, że można mieć kłopot z wyborem wyłącznie jednego koloru. Wszystkie dostępne kolory pogrupowane są w zestawy – kolekcje, które zawierają barwy wyróżniające się cechą wspólną, a równocześnie szczególną. Na przykład kolekcja Pastel Romance to zestaw sześciu pięknych, pastelowych lakierów, pełnych wiosny, świeżości, a jednocześnie bardzo delikatnych. Kiedy się na tę paletę patrzy widzi się wiosenny bukiet kwiatów, który zapewne był inspiracją dla powstania tej pięknej kolekcji, na myśl przychodzą magnolie czy tulipany, romantyczność podkreślają motywy kwiatowe czy modne ażury.

NeoNail – lakiery hybrydowe magnetyczne

Bardzo ciekawa paleta lakierów, można wybierać wśród dwunastu pięknych kolorów, w zestawie oprócz samego lakieru jest magnes, dzięki któremu można uzyskać efekt na przykład ” kociego oka”. można również zbliżając magnes do różnych punktów pomalowanej płytki otrzymywać inny kierunek przejść barw, a właściwie odcieni. Do tych celów można również wykorzystać długopis – pisak magnetyczny czy kolorowe pióro magnetyczne. Kolorystyka pełna jest głębi i wyrazistości, robi ogromne wrażenie i jest godna polecenia.

NeoNail – lakiery hybrydowe termiczne

Kolekcja lakierów hybrydowych, termicznych składa się z dwunastu przepięknych kolorów. Lakier jest termiczny, ponieważ pod wpływem temperatury barwa ulega zmianie. Tą graniczą temperaturą jest trzydzieści stopni, lakier ciemnieje gdy jest chłodno, natomiast gdy jest ciepło jaśnieje. Przeznaczony dla osób lubiących szybkie zmiany, a wśród kobiet wiele jest takich, które nie lubią nudy i stałości zarówno w ubiorze, kolorze czy długości włosów, ale również w kolorze paznokci. Dzięki lakierom termicznym jest to proste i możliwe. Polecany zimą czy latem. Wystarczy, że zamoczymy ręce w zimnej wodzie i już mamy inny kolor na paznokciach.

NeoNail to świetna firma, dzięki której kobiety mogą czerpać odrobinę luksusu niewielkim kosztem. Ceny lakierów są różne, butelkę 6ml lakieru termicznego można kupić za około 30 złotych, w podobnej cenie są lakiery magnetyczne, natomiast lakiery kolorowe w zależności od kolekcji sięgają nawet 36 złotych. Odznaczają się jednak bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Znane, polecane, warto sięgnąć po lakiery hybrydowe firmy NeoNail.

Źródło: http://gocz.pl/category/zdrowie/

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here