Lampiony na wesele – czy warto się na nie zdecydować?

0
763
Lampiony na wesele

Organizując wesele, pary młode zwykle starają się, aby było dla wszystkich wyjątkowym doświadczeniem. Dlatego też dużą wagę przykłada się do ozdób i dekoracji. Aranżacja podkreślająca szczególny charakter uroczystości sprawi, że wszyscy zaproszeni z pewnością zapamiętają ten dzień. Lampiony na wesele mogą być zarówno modnymi ozdobami, jak i akcesoriami, które zostaną wysłane w niebo o północy. Oba rodzaje gadżetów cieszą się rosnącą popularnością. Co warto o nich wiedzieć?

Modne ozdoby na weselnym przyjęciu

Ozdabianie przestrzeni lampionami na wesela zainspirowane jest tradycją pochodzą z Azji. Dawniej wierzono, że takie elementy przyciągają szczęście i dobre duchy. Ze względu na swoją symbolikę i szczególny wygląd, dziś wykorzystywane są w wielu przestrzeniach. Tego typu akcesoria to popularne rozwiązanie podczas uroczystości weselnych na świeżym powietrzu. Ozdobienie nimi ogrodowych wiat i altan umożliwia stworzenie wyjątkowego nastroju. Możliwy jest zakup pojedynczych egzemplarzy oraz całych girland złożonych z takich ozdób. Wśród chętnie wybieranych modeli pojawiają się tradycyjne lampiony na wesele ze świeczkami i nowoczesne wersje, w których umieszcza się lampki. Te drugie nie wymagają aż tak dużego nadzoru i uważane są za bardziej bezpieczne. Warto wiedzieć, że wśród modnych lampionów pojawiają się akcesoria o różnych kolorach i kształtach. Planując zorganizowanie wesela w tradycyjnych barwach, można postawić na niewielkie, okrągłe egzemplarze w kolorze białym, kremowym i srebrnym. Coś dla siebie odnajdą też miłośnicy radosnych odcieni.

Wyjątkowe wydarzenie – puszczanie lampionów szczęścia

Puszczanie latających lampionów na weselach to coraz częściej wybierana opcja. Zgromadzonych zachwyci przede wszystkim widok, jaki prezentują dziesiątki unoszących się światełek. Można wówczas symbolicznie składać intencje dotyczące szczęścia młodej pary. Tego typu akcesoria wybierane są najczęściej przez osoby, których przyjęcia mają miejsce w pobliżu otwartych terenów i zbiorników wodnych. Papierowe lampiony na wesele można zakupić w różnych kształtach i kolorach. Oprócz klasycznych modeli pojawiają się tu akcesoria w formie serca oraz wyjątkowo duże egzemplarze. Należy pamiętać, że w celu zorganizowania takiego pokazu konieczne jest zdobycie odpowiednich pozwoleń. Blask ognia i modne ozdoby, takie jak lampiony i świece kojarzone są z tworzeniem wyjątkowego nastroju. Chcąc sprawić, żeby klimat przyjęcia zachwycał wszystkich zgromadzonych, warto postawić na takie dekoracje.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here