Manusmed – rehabilitacja we własnym domu

0
1046
rehabilitacja we własnym domu

Napięcia w szyi, karku, bóle w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, dolegliwości w odcinku piersiowym i inne. Niemiłe doświadczenia związane z bólami pleców i innych części ciała dotykają wiele osób. Schorzenia powodowane są długotrwałą pracą w niezmiennej pozycji (praca siedząca, praca biurowa, przy komputerze, praca fizyczna, nieprawidłowe nawyki, garbienie się), kontuzjami lub niewystarczającą dawką ruchu. Niektóre dolegliwości wiążą się też z ogólną pracą organizmu, np. niedoborami lub nieprawidłowym działaniem organów wewnętrznych. Wizyta u fizjoterapeuty jest często ulgą dla kręgosłupa i innych stawów. Może wskazać kierunek działań i naprawić pewne rzeczy w ciele, jednak zwykle potrzebna jest długotrwała praca.

Wspaniałą pomocą będą akcesoria rehabilitacyjne, które mogą być stosowane regularnie w domu i przynosić ulgę. Często – także wyprowadzać ze zwyrodnień. Sklep rehabilitacyjny Manusmed oferuje różne produkty, dzięki którym codzienne ćwiczenia i relaks są możliwe w przystępnej cenie.

Aplikatory wieloigłowe – mata do akupresury, wałek do akupresury i inne

Nowoczesne rozwiązanie, które może zdziałać cuda – aplikator wieloigłowy. Umieszczone na przyrządach igły zbudowane są w taki sposób, by nie przekłuwać skóry, jednocześnie pracując nad ciałem intensywnie i skutecznie. Maty, wałki, pasy i inne akcesoria z kolcami dostępne w Manusmed stymulują ciało do relaksu i działają jak akupresura. Stymulowanie zakończeń nerwowych, umieszczonych na plecach i innych częściach ciała, poprawia krążenie, wspiera pracę układu odpornościowego, zmniejsza stres. Ale, co najbardziej spektakularne, potrafi również leczyć bóle i kontuzje. M.in. rwę kulszową, łokieć tenisisty i ostrogę piętową. W zależności od wrażliwości skóry i wieku osób stosujących aplikatory, można nabyć je w różnych rozstawieniach.

Bardzo wygodną formą aplikatora igłowego jest mata do akupresury, która jest dostępna w sklepie internetowym Manusmed w różnych wariantach. Można zakupić podłużną matę obejmującą całe ciało lub poduszkę przeznaczoną do masażu mniejszych części ciała. Nie można też zapomnieć o innych produktach z kolcami – na przykład niewielkich wałkach, którymi każdy jest w stanie wykonać sobie pobudzający skórę masaż. Dosłownie na każdym elemencie ciała. Ciekawym wyrobem są klapki z igłami, umożliwiające akupresurę stóp. Na podeszwach stóp znajduje się mnóstwo połączeń nerwowych, których stymulacja może usprawniać pracę organów, np. wątroby, tarczycy, serca, żołądka, jelit. Takie wkładki do butów również dostępne są w Manusmed.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here