Maska LED – domowa terapia światłem

0
3287
Maska LED – domowa terapia światłem

Ze względu na ogromnym postęp technologiczny, nie brak szeregu wynalazków, które mają na celu połączenie właściwości leczniczych z kosmetycznymi. Jednym z takich prawdziwych hitów cechujących się kompleksowością działania, wysoką jakością pracy oraz pionierskimi rozwiązaniami w zakresie poprawy urody okazuje się maska ledowa. Co to takiego? Zajrzyj do dalszych fragmentów niniejszego tekstu i sprawdź, w czym tkwi jej sekret.

Rewolucja w zabiegach pielęgnacyjnych

Maska LED jest dzisiaj może jeszcze trochę mało rozpowszechniona, na pewno droższa niż klasyczne preparaty kosmetyczne, ale nie oznacza to, że nie wyprze tych zwykłych preparatów, jakimi są standardowe mazidła nakładane na twarz w celach pielęgnacyjnych.

To wszystko, to tylko kwestia jej spopularyzowania, a więc kwestia czasu. Działanie LED, a więc światła light emitting diode opiera się na impulsach różnych długością fal. Taka dioda produkuje światło, które przenika skórę, wkraczając bardzo głęboko do komórek podskórnych, a w konsekwencji tego umożliwia normowanie wszelkiego rodzaju procesów jakie zachodzą. Stąd też mowa o je rewolucyjnym, niepowtarzalnym działaniu.

Nic, nawet mocno dziś rozpowszechniane zabiegi medycyny estetycznej z chirurgią plastyczną na czele nie dają aż tak niesamowitych rezultatów i na pewno nie w tak krótkim czasie, bez negatywnych symptomów temu towarzyszących, w przyjemny sposób, a także bez skutków ubocznych czy bólu.

Do czego stosowana?

Maskę LED w szczególności należy stosować w przypadku pacjentów zmagających się z intensywnym trądzikiem. Jest to złoty środek na tego typu schorzenie skórne, ponieważ nie ogranicza się jedynie do likwidowania wyprysków, jakie są na twarzy, ale zmaga się z nimi „od środka”.

Produkowane przez maskę ledową fale rozmaitej długości prowadzą do nie tyle łagodzenia czy tuszowania problemu, ale zabijania jego źródła u samych podstaw, pod skórą. A zatem nie tylko maska ta potrafi zredukować to, co mamy na twarzy aktualnie, ale także działa profilaktycznie – hamując powstawanie jakichkolwiek nowych zmian trądzikowych. Działa idealnie w zmaganiach z wolnymi rodnikami, czyli niweluje proces szybkiego starzenia się skóry. Nie pozwala na zbyt długie opuchlizny twarzy czy obrzęki.

Maska LED – domowa terapia światłem

Regeneruje naskórek, rozjaśnia i dodaje blasku poszarzałej skórze. To świetny element fototerapii, który nie wymaga udawania się do kosztowych w cenach swych usług zabiegów kosmetycznych czy ośrodków SPA. Z maski ledowej w sposób sprawny, skuteczny oraz bezpieczny możemy korzystać indywidualnie, w warunkach domowych. Posiada ona w zestawie zasilacz, moduł sterujący, elastyczną opaskę, samą maskę oraz przewód zasilający.

Rozmaitość odmian

Istnieje wiele rozlicznych typów masek ledowych, które emitują rozmaite światła i na tej podstawie wyróżnia się ich wielorakie typy. Najczęściej dominują dziś na rynku i najchętniej są wybierane takie warianty urządzeń, które umożliwiają emitowanie trzech, sześciu lub siedmiu kolorów fal.

I tak warto zwrócić uwagę na to, że czerwone zwiększa tempo odnowy komórkowej, zielone nawilża skórę, niebieskie normuje prace hormonów, fioletowe leczy blizny i podrażnienia, białe działa na wzór lasera, a żółte pobudza produkcję kolagenu, z kolei pomarańczowe przyspiesza metabolizm.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here