Nowoczesna metoda przeszczepiania włosów – fue artas

0
1755

Piękne, gęste włosy są postrzegane jako atrybut zdrowia i witalności. Zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Dlatego problemy z przerzedzaniem się włosów budzą obawę nie tylko o stan naszego zdrowia, ale też o wygląd. Słabe, cienkie i wypadające włosy są przyczyną pogorszenia się samooceny, co prowadzi do obniżenia pewności siebie. Na szczęście z łysieniem można walczyć. Są na to różne sposoby, w zależności od przyczyny utraty włosów i stopnia zaawansowania tego procesu.

Domowe sposoby czy ziołowe suplementy diety mogą nie stanowić skutecznego rozwiązania w przypadku znacznej utraty włosów. Niekiedy warto rozważyć przeszczep włosów.

Metoda fue artas

Przeszczep włosów metodą fue artas to najnowocześniejszy sposób na odzyskanie bujnej czupryny. Jest odpowiedni dla każdej osoby z problemem utraty włosów, bez względu na typ łysienia. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego robota, transplantacja włosów przebiega szybciej i dokładniej, zapewniając pacjentowi większy komfort. Przeszczep fue artas nie powoduje konieczności zakładania szwów i w przeciwieństwie do innych metod, nie skutkuje pojawieniem się blizn liniowych.

Na czym polega przeszczep fue artas

Metoda fue artas polega na zastosowaniu nowoczesnego robota, za pomocą którego zespoły mieszków włosowych najlepszej jakości są wybierane do przeszczepu automatycznie. Następnie robot sterowany przez lekarza wykonuje serię precyzyjnych nakłuć. Ich głębokość, kąt i odstępy są dokładnie określone i kontrolowane. Zastosowanie wysokiej jakości robota podczas przeszczepiania włosów znacząco wpływa na komfort i efektywność pracy lekarzy.

Dzięki temu, że robot milimetr po milimetrze skanuje głowę pacjenta, pobiera mieszki włosowe, a następnie automatycznie wykonuje określone nakłucia w zdefiniowanym obszarze, przeszczepienie włosów trwa znacznie krócej, niż w przypadku zastosowania innych sposobów. Metoda fue artas jest małoinwazyjna, dlatego rekonwalescencja nie jest długotrwała. To, że skóra głowy goi się nawet już w kilka dni i nie wymaga zakładania szwów sprawia, że przeszczep fue artas jest komfortową metodą na przywrócenie gęstości włosów.

Wzrost nowych włosów

Należy pamiętać o tym, że na efekty przeszczepu włosów trzeba poczekać przynajmniej pół roku. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ tak spektakularnych skutków nie przyniosą kosmetyki do włosów ani inne proste sposoby. Kiedy przeszczepione włosy zaczną już odrastać, będą wyglądały i układały się naturalnie, a efekt będzie trwały. I znów będzie można cieszyć się ze swoich pięknych, gęstych włosów.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here