Okap kuchenny do kuchni z wyspą

0
1880
okap nad wyspę
fot. pexels.com

Kuchnia z wyspą to świetne rozwiązanie dla dużych pomieszczeń. Posiadanie wyspy kuchennej to świetnie ułatwienie dla osób, które często przygotowują posiłki dla całej rodziny, a do tego mają miejsce, aby móc sobie pozwolić na taki dodatek. Do kuchni z wyspą należy dobrać odpowiedni okap kuchenny. Sprawdź, jaki sprawdzi się najlepiej!

Zobacz też: https://zakupowyporadnik.pl/jaki-okap-do-kuchni-z-wyspa/

Okap kuchenny

Okapy kuchenny do kuchni z wyspą powinien być odpowiednio dobrany. Zwłaszcza, że na wyspie kuchennej możemy mieć sprzęty AGD, na których będziemy gotować. Wyspa kuchenna to świetne rozwiązanie dla dużych przestrzeni, a także dla osób, które często przygotowują duże posiłki dla całej rodziny.

Okapy kuchenny, który świetnie sprawdzi się w kuchni z wyspą kuchenną, to okap sufitowy. Okap sufitowy montowany jest w dowolnym miejscu na suficie w naszej kuchni. Montuje się go na suficie podwieszanym, a jedyną jego widoczną częścią jest ozdobna część, którą można dodatkowo ozdobić poprzez dodanie oświetlenia LED.

Okap sufitowy

Okap sufitowy może nam doskonale zastąpić wyciąg wyspowy. Jest nie tylko niewidoczny, ale również świetnie komponuje się z otoczeniem i pasuje nam do aranżacji wnętrza. Wiele modeli obecnie również przypomina designerskie lampy.

Okapy sufitowe to najnowocześniejsze rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w dużej kuchni, zwłaszcza takiej, które jest otwarta na salon. Montuje się je na odpowiednim stelażu. Są one wyposażone w silniki, które doskonale sprawdzają się w dużych pomieszczeniach kuchennych nawet w trakcie intensywnego gotowania.

Okapy tego rodzaju zazwyczaj są w kształcie prostokątnej tafli, którą jest łatwo utrzymać w czystości. Do ich mycia zazwyczaj wystarczy nam jedynie wilgotna ściereczka.

Okapy sufitowe mają również możliwość zamontowania silnika poza kuchnią, wówczas pracują one bezgłośnie. Można je zamontować do większości występujących na rynku okapów sufitowych, które dodatkowo podkręcają jakość naszego urządzenia.

Przeczytaj też: http://www.diapazon.pl/okap-kuchenny-teleskopowy/

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here