Powiększanie piersi i pośladków – mity

0
1311
Powiększanie piersi i pośladków - mity

Katowice to obecnie prężnie rozwijające się miasto, którego mieszkańcy coraz częściej zarobione pieniądze chcą inwestować w siebie, w swój wygląd, w swoje samopoczucie. Czasem jednak zabiegi chirurgii plastycznej pozostają jedynie w sferze marzeń, z uwagi na nieprawdziwe mity, jakie krążą wokół niej w Internecie. Poniżej najważniejsze z nich zostaną obalone.

1) Powiększenie biustu cena i powiększenie pośladków cena są naprawdę wysokie

To zależy, jak na to patrzeć. Z jednej strony trzeba bowiem podkreślić, że rzeczywiście zabiegi przeprowadzane jedynie z powodów estetycznych są w pełni płatne, zatem powiększenie biustu cena na pewno nie jest zerowa. Standardowo cena powiększenia biustu albo powiększenie pośladków cena oscylują w granicach kilkunastu tysięcy złotych, co stanowi kwotę wielokrotnie mniejszą niż jeszcze kilkanaście lat temu. Warto jednak podkreślić, że do ceny samej operacji trzeba jeszcze doliczyć ceny konsultacji itp.

2) Powiększenie biustu Katowice to zabieg kończący się dużą blizną

Nic bardziej mylnego. Rzeczywiście na samym początku chirurgii plastycznej było tak, że niestety włożenie implantu wiązało się bardzo często ze sporą blizną. Dzisiaj jednak jest ona naprawdę bardzo malutka, ukryta w dodatku pod biustem, w pasze albo w okolicy brodawki sutkowej – wszystko zależy tutaj bowiem od najlepszego dostępu.

Warto jednak zawsze pamiętać, że powiększenie biustu Katowice, czy też powiększenie pośladków, są to zabiegi operacyjne. Nie wiążą się one z taką rozległością jak dawniej, niemniej jednak ciągle jest to operacja, do której potrzeba anestezjologa itp.

3) Powiększone piersi i pośladki wyglądają bardzo nienaturalnie

No właśnie dzisiaj już nie. Przede wszystkim trzeba bowiem mieć na uwadze to, że obecnie dostępne są różnego rodzaju implanty piersi. Są tu przede wszystkim okrągłe i anatomiczne, które świetnie nadają piersi naturalny wygląd. Dalej implanty mogą być wypełnione solą fizjologiczna albo silikonem. Oczywiście także dostępne są różne rozmiary, a chirurg plastyk pomoże dobrze ocenić, który będzie najlepszy. Oczywiście od rodzaju implantu uzależniona jest cena powiększenia biustu.

Warto jeszcze podkreślić, że w kwestii powiększenia pośladków także mamy zupełnie różne dostępne metody, które zazwyczaj dają naprawdę ładne i naturalne efekty.

Trzeba jeszcze zaznaczyć, że ostateczny efekt zależy od umiejętności chirurga oraz także od naszego dbania o operowaną okolicę po zabiegu.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here