Poznaj Kroniki Akaszy – poznaj siebie!

0
925

Czytanie kronik Akaszy to fascynująca umiejętność, którą można zdobyć podczas specjalnego kursu prowadzonego w ramach szkoły numerologii. Czym są te enigmatyczne kroniki i jak może nam się przydać umiejętność ich odczytywania? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu.

Tajemnicze kroniki pełne interesujących treści

Jeśli interesujesz się numerologią to pojęcie kronik Akaszy z pewnością nie jest Ci obce. W skrócie można powiedzieć, że są to niejako księgi naszych żyć, w których zapisane zostały wszystkie wydarzenia, działania, uczucia oraz myśli związane z przeszłością, teraźniejszością oraz przyszłością, a także wzajemne powiązania między nimi. Kronika są jakby mapą każdego z nas, w której możemy odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące naszej indywidualnej drogi życiowej, podejmowanych decyzji czy też relacji z innymi ludźmi. Każdy z nas codziennie pisze swoją indywidualną kronikę Akaszy, która jest naszym swoistym kodem DNA i jednocześnie częścią większej całości. Wiedza zawarta w kronikach dostępna jest dla każdego, należy tylko zgłębić tajniki ich odczytywania.

Praktyczny kurs prowadzony przez doświadczonych nauczycieli

Aby poznać sekrety tych fascynujących kronik warto wziąć udział w kursie ich czytania. W ramach takiego kursu prowadzonego przez doświadczonych nauczycieli zdobędziemy zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną, dzięki czemu dokładnie zagłębimy się w metafizyczny świat kronik. Kurs czytania kronik pozwoli nam zdobyć między innymi umiejętność oczyszczania się z trudnych emocji, podnoszenia własnych wibracji czy też pozwolą popracować nad tkwiącymi w nas blokadami, których przyczyny mogą być bardzo złożone. Często w życiu doświadczamy problemów, wewnętrznych konfliktów lub niemocy, których przyczyn nie możemy do końca odnaleźć. Kroniki Akaszy umożliwiają wejrzenie w głąb siebie i mogą być pomocne w odnalezieniu odpowiedzi na wiele pytań.

Zdobądź nową wiedzę i swój osobisty Twój klucz do lepszego życia

Kroniki Akaszy to też możliwość sprawdzenia drzemiących w nas potencjałów. Nie zawsze uświadamiamy sobie, do czego tak naprawdę jesteśmy zdolni i nie zadajemy sobie pytań dotyczących naszej przyszłości, a jedynie żyjemy z dnia na dzień. Umiejętność czytania kronik, w tym poznanie drzemiących w nas potencjałów może być początkiem zupełnie nowej i fascynującej drogi życiowej. Wieloetapowy kurs czytania kronik oferuje między innymi szkoła numerologii założona przez doświadczonego numerologa Olgę N Stępińską. Szkoła oferuje również sobotnie warsztaty pogłębiające wiedzę z zakresu kronik, dla wszystkich tych, którzy osiągnęli już pewną biegłość w ich czytaniu.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here