Pracownik pilnie poszukiwany

0
1027
Pracownik pilnie poszukiwany

Każda firma chciałaby, aby jej pracownicy byli rzetelni, pracowici, pomysłowi, doświadczeni, znali się na swojej pracy, wychodzili z inicjatywą i znacząco wspierali pracę firmy, aby ta mogła się rozwijać i zaspokajać potrzeby swoich klientów. Na rynku, w którym mamy sporo osób szukających pracy, ciężko znaleźć jest tego, którego akurat poszukujemy.

Jak znaleźć dobrego pracownika?

Nic prostszego. W chwili obecnej na rynku wiele firm rekrutacyjnych, którym możemy zlecić zatrudnienie pracowników do firmy. Podpisując umowę z taką firmą mamy pewność, że wyszukają oni dla nas takich ludzi, którzy będą idealni na poszukiwane stanowisko, a dzięki temu my zyskamy czas, który stracilibyśmy na proces rekrutacyjny.

W pierwszym kroku określamy cechy, którymi powinien się wykazywać potencjalny kandydat. Takie, które są niezbędne na stanowisko, które chcemy obsadzić. Kolejną wytyczną zazwyczaj jest stopień wykształcenia oraz znajomość języków, programów komputerowych czy posiadanie prawa jazdy. Ważne jest również doświadczenie na podobnym stanowisku. Na koniec określamy stawkę, którą jesteśmy w stanie zaoferować naszemu kandydatowi. Pracownik agencji rekrutacyjnej, posiadając te dane, jest w stanie wyszukać nam najlepszych kandydatów. Pierwszy etap rekrutacji odbywa się zazwyczaj w siedzibie firmy rekrutacyjnej. Często składa się z części ustnej i pisemnej.

Po rozmowie z rekruterem, potencjalny pracownik dostaje często do wypełnienia test, przysłany przez klienta. Mogą to być pytania tak zwane na inteligencję, lub praktyczne, związane ze stanowiskiem. Spośród kilku kandydatów rekruter wybiera tych, którzy wydają się najlepsi i przedstawia klientowi ich sylwetki. Drugi etap rekrutacji odbywa się już w siedzibie pracodawcy.

Rekrutacja pracowników przez firmę zewnętrzną

Współpraca z firmą rekrutacyjną daje wiele korzyści, nie tylko czas. Rekrutacja dzięki Fast Service, to najlepszy wybór i pewność, że rekruterzy znają się na swojej pracy. Podpisując umowę z fast-service.com.pl klient zyskuje nie tylko dostęp do szerokiej bazy pracowników, ale i świetnych doradców, w każdej dziedzinie. Firma poszukuje pracowników wykorzystując nie tylko popularne serwisy z ogłoszeniami o pracę, ale również serwisy społecznościowe, organizuje targi pracy, gdzie oferuje swoje usługi zarówno przyszłym pracownikom, jak i pracodawcom. Firma pomaga nie tylko w szukaniu pracowników, ale również w znalezieniu pracy przez osoby, które się do niej zgłoszą.

Jeśli szukasz konkretnej pracy dla pracownika z Ukrainy, możesz zgłosić się do fast-service.com.pl/uk/vakansiy/ i określić, jakiej pracy szukasz. Wysyłasz swoje CV, opisujesz krótko swoją osobę i tym sposobem znajdziesz się w bazie firmy, która może polecać cię potencjalnym pracodawcom. W ten sposób masz otwarte konto i szansę na rekrutacje w kilku różnych firmach. Także współpraca z firmą rekrutacyjną może być obopólna. Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy warto współpracować z firmą rekrutacyjną, odpowiedź jest oczywista. Zwiększamy tym sposobem szansę na powodzenie rekrutacji i znalezienie pracownika idealnego.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here