Prezent na walentynki – pomysły

0
1611
Prezent na walentynki
Fot.: pexels.com

Walentynki to święto zakochanych, podczas którego pary obdarowują siebie nawzajem prezentami. Jest to także czas, w którym powinniśmy zatrzymać się w pędzie życia i docenić ukochaną osobę ciekawym podarunkiem.

Przeczytaj też: http://www.bydgoszczinaczej.pl/jaki-prezent-na-walentynki-podpowiadamy/

Prezent na walentynki własnoręcznie robiony

Nie od dziś wiadomo, że własnoręcznie robione prezenty mają wielką moc. Dzięki temu, że sami wykonamy prezent pokazujemy, że zależy nam na drugiej osobie i że wykazaliśmy się zaangażowaniem aby sprawić jej przyjemność. Taki walentynkowy prezent możemy zrobić sami w domu bez większego nakładu pieniędzy. Popularnym, ciekawym pomysłem są tak zwane „kupony”. Zaaranżować je możemy w różny sposób, na przykład wrzucając do zamykanej skrzynki. Na takich kuponach piszemy określone hasła, takie jak: kupon na kolację dla dwojga, kupon na pocałunek, kupon na czekoladę. Możemy napisać na nich cokolwiek chcemy. Obdarowana osoba może np. raz dziennie wyjąć określony kupon, który sama wybierze lub go wylosuje. Jest to bardzo pomysłowe i zabawne rozwiązanie, które z pewnością będzie oryginalne.

Zaskocz ukochaną osobę!

Niespodzianka to coś w co trzeba włożyć trochę pracy i zaangażowania, lecz jej efekty są niesamowite. Zrób niespodziankę ukochanej osobie. Możesz w walentynki przez cały dzień udawać, że nie masz żadnego prezentu lub zapomniałaś/eś o tym święcie. Wówczas przygotuj na wieczór kolację wśród świec z balonami, a później gorącą kąpiel dla was dwojga. Z całą pewnością będzie to ogromne zaskoczenie, a małe złośliwości za dnia momentalnie odejdą, gdy ukochana osoba zobaczy co dla niej przygotowaliśmy. Taki prezent niespodzianka to podarunek od serca, to czas spędzony tylko we dwoje, a jak wiadomo czas jest bezcenny.

Przemyśl czego potrzebuje

Praktyczne prezenty są bardzo dobrym rozwiązaniem. Pomyśl o czym dana osoba ostatnio mówiła, co jej brakuje, czego potrzebuje, co chciałaby sobie kupić. Tutaj kłania się umiejętność słuchania. Często z potoku słów możemy uzyskać odpowiedź na pytanie, z czego osoba by się najbardziej cieszyła. Może być to nowy zegarek, perfumy, torebka, bielizna, a może sprzęt elektroniczny? Głośnik, radio, odtwarzacz? Wystarczy wsłuchać się w potrzeby, a można podarować najlepszy praktyczny prezent.

Zobacz też: http://www.diapazon.pl/prezent-dla-meza-jaki-wybrac/

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here