Rimmel na pogodę i niepogodę

0
1149
Rimmel na pogodę i niepogodę

Zmienność pór roku znacząco wpływa nastrój, zdrowie, ale i funkcjonowanie i kondycję skóry. Szczególnie twarz, narażona jest na ciągłe oddziaływanie czynników zewnętrznych, nie tylko pochodzących z atmosfery, ale także spalin i zanieczyszczeń. Chętnie stosowany przez kobiety podkład powinien zatem stanowić nie tylko podstawę udanego makijażu, ale chronić twarz przed szkodliwym czynnikami z zewnątrz.

Rimmel na każdą pogodę

Podkłady Rimmel, znane od wielu lat i reklamowane przez topowe, londyńskie modelki i celebrytki, dostosowują się do współczesnych czasów, zapewniając swoim użytkowniczkom nie tylko piękno, ale też zdrowy wygląd twarzy.

Produkty z wszystkich linii – kryjące, matujące i rozświetlające – oferują bogatą gamę witamin i składników odżywczych, które spełniają swoją rolę, podczas zmieniających się warunków na zewnątrz.

Trudne lato dla podkładu

Wbrew pozorom, lato nie sprzyja noszeniu podkładów, a mimo to sporo kobiet decyduje się na make up, szczególnie w godzinach pracy. Wysokie temperatury i oddziałujące na twarz promienie słoneczne roztapiają powłokę fluidu i sprawiają, że wizerunek cery nie wygląda estetycznie.

Innowacyjna technologia podkładów Rimmel Lasting Radiance, zawierająca w swoim składzie filtr SPF, chroni skórę przed niekorzystnym promieniowaniem UV, a jednocześnie stanowi barierę ochronną przed czynnikami z zewnątrz, sprawiając, że skóra wygląda czysto i promiennie, a taki efekt, zgodnie ze współczesnymi trendami, jest bardzo pożądany.

Mroźny podkład

Zima natomiast to czas mrozów, które wychładzają organizm, ale też mrożą wystawioną na lodowaty wiatr i śnieg skórę twarzy. Częstym uczuciem jest zatem swędzenie, pieczenie i zaczerwienia, które powodują dyskomfort, ale też nieestetycznie wyglądają.

Podkłady rimmel wśród dostępnych linii proponują skład witaminowy, minerałowy, oraz sebum, które stanowią barierę ochronną dla twarzy, wystawionej na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Bezdyskusyjnie cykliczność pór roku wymaga od klientek, zakupów kilku rodzajów podkładów, które będą dopasowane do zmieniającej się aury. Na szczęście marka Rimmel oferuje produkty, które sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych, dając użytkowniczce wiele swobody, podczas noszenia makijażu.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here