Samsung Family Hub – lodówka dla całej rodziny

0
656
Samsung Family Hub

Lodówka to sprzęt AGD, który znajdziemy w każdej kuchni. Nic w tym dziwnego – tylko za jej pomocą możemy dłużej przechowywać żywność, a także mieć pewność, że poszczególne produkty znacznie dłużej pozostaną świeże. Choć jest to powszechne urządzenie, wiele osób nie wie, jak właściwie działa oraz czym kierować się przy jego wyborze, by zakup sprzętu okazał się dla nas opłacalny. Czy istotny jest rozmiar lodówki? Klasa energetyczna? Czy powinna posiadać określone dodatkowe funkcje, czy są one zbędne? Poznaj inteligentną lodówkę Samsung Family Hub.

Jaką lodówkę wybrać?

Jeszcze do niedawna głównym i bardzo często jedynym zadaniem lodówki było przechowywanie produktów w określonej, chłodnej temperaturze. Aktualnie dostępne lodówki już dawno przestały pełnić funkcję tylko urządzeń chłodzących. Producentom sprzętu AGD zależy nam tym, by ich urządzenia były jak najbardziej funkcjonalne i wpisywały się w potrzeby współczesnych użytkowników. Stąd takie funkcje jak No Frost, komory Fresh czy alarmy sygnalizujące otwarte drzwi stały się standardem. Stosunkową nowością okazuje się multimedialna lodówka. Jak działa? Takie urządzenie może całkowicie odmienić Twoje przygotowywanie posiłków.

Samsung Family Hub to właśnie lodówka multimedialna. Choć takie określenie może brzmieć dość nieprawdopodobnie, w rzeczywistości jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Multimedialna lodówka Samsung otwiera przed swoimi użytkownikami cały wachlarz możliwości i jest w stanie sprawić, że przygotowywanie posiłków i wspólny czas spędzony w kuchni staną się dużą przyjemnością.

Multimedialna lodówka Samsung – czy to dobry wybór?

Czym lodówka Samsung Family Hub wyróżnia się na tle innych sprzętów chłodzących? Przede wszystkim jest to inteligentne urządzenie, które pozwala na wygodne zarządzanie swoim domem. Została wyposażona w 3 kamery, które robią zdjęcia po każdym zamknięciu lodówki. Dzięki temu zawsze wiesz, co się w niej znajduje, bez konieczności jednoczesnego otwierania.

Jesteś na zakupach i nie pamiętasz, co jeszcze kupić? Funkcja View Inside sprawia, że za pomocą aplikacji Smart Things możesz w zdalny sposób zajrzeć do lodówki i tym samym sprawdzić, jakich produktów brakuje. Ciągle gubisz listę zakupów? Bez obaw, możesz ją stworzyć na ekranie lodówki i dodawać kolejne pozycje z poziomu swojego smartfona. Dzięki temu nigdy się nie zgubi i będzie dobrze widoczna dla wszystkich domowników.

Inteligentna lodówka Samsung – rozrywka dla wszystkich domowników

Dzięki multimedialnej lodówce gotowanie, jak i wspólny czas spędzony w kuchni przestanie być nudny. Ekran Family Hub™, który posiada lodówka, może pełnić funkcję odtwarzacza multimedialnego lub telewizora, z łatwym dostępem do internetu. Dzięki temu możesz słuchać muzyki, podcastu lub obejrzeć odcinek ulubionego serialu. Szukasz szybkiego przepisu? Użyj przeglądarki Family Hub!

Inteligentna lodówka marki Samsung to odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich osób, które cenią sobie innowacyjne rozwiązania. Na jej ekranie możesz zostawiać notatki i wiadomości dla swojej rodziny, a także odtwarzać wspólne zdjęcia.

 

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here