Samsung tablety: urządzenia do pracy i rozrywki

0
155
Samsung tablety

Tablet do pracy to częsty wybór wśród grafików, projektantów czy osób pracujących kreatywnie. Jednak z takich urządzeń korzystają też specjaliści z innych branż oraz zwykli miłośnicy technologii, którzy używają tabletów do rozrywki, oglądania filmów czy gier. W tym tekście omówimy popularne i wszechstronne tablety serii Galaxy Tab S9 od Samsung.

Samsung Galaxy Tab: wielofunkcyjne urządzenie dla każdego

Kiedy myślimy o Samsung Galaxy Tab, przed oczami pojawia się obraz tabletu o wysokiej jakości, dobrych parametrach i zaskakujących możliwościach. Samsung tablety to urządzenia tworzone z myślą o różnorodnych potrzebach — od zainteresowań profesjonalnych grafików, przez możliwości biznesowe, aż po rozrywkę dla studentów, dzieci i zwykłych entuzjastów multimedialnych technologii oraz fanów elektronicznych gadżetów.

Samsung tablety: nowoczesny i minimalistyczny design

Nawet duże urządzenie może być zgrabne i smukłe. Wszystko dzięki odpowiedniej budowie i zastosowanej technologii. Samsung tablety to propozycja trzech urządzeń o różnej wielkości i parametrach.

W serii Galaxy znajdziemy na przykład model Tab S9 o wyświetlaczu 11”, wadze 498 g i grubości zaledwie 5.9 mm. Nieco większy jest tablet Samsung Galaxy Tab S9+ z wyświetlaczem 12.4”, wadze 581 g i grubości 5.7 mm. Kolejny, największy w tej serii tablet z rysikiem to Galaxy Tab S9 Ultra. Ma imponujący wyświetlacz 14,6”, waży zaledwie 732 g oraz ma 5.5 mm grubości[1]. Dzięki temu łatwo dopasujesz wielkość urządzenia do swoich potrzeb, miejsca w plecaku czy torebce.

Tablet Samsung Galaxy: żywe kolory, dynamiczne barwy

Zaawansowany wyświetlacz AMOLED 2X sprawia, że barwy są bardzo żywe, a detale niezwykle wyraźne[2]. Co więcej, Samsung Galaxy Tab S9 zachwyca płynnością obrazu, dzięki częstotliwości odświeżania wynoszącej do 120 Hz. Redukcja niebieskiego światła pozwala na komfortowe korzystanie z urządzenia nawet późnym wieczorem[3].

Z pewnością takie rozwiązanie zaciekawi rodziców małych dzieci i nastolatków, gdzie sen ma istotne znaczenie dla ich prawidłowego rozwoju i dobrostanu.

Nowoczesny tablet z rysikiem: miej swoje notatki zawsze pod ręką

Puść wodze fantazji! Dzięki aplikacji kreatywnej GoodNotes możesz w pełni wykorzystać potencjał rysika S Pen i notować podobnie, jak w normalnym notesie, gromadząc wiele notatek równocześnie[4]. Ten tablet z rysikiem doskonale łączy się z etui NotePaper Screen, co sprawia, że pisanie staje się płynne praktycznie tak samo, jak w przypadku normalnego długopisu.

Zakończenie

Tablet Samsung Galaxy Tab to wszechstronne urządzenie. Co prawda zwykle jest postrzegane jako tablet do pracy, głównie kreatywnej i twórczej. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać możliwości technologii także w kontaktach biznesowych, do rozrywki, spędzania wolnego czasu czy w trakcie podróży. Znajdź swój wymarzony tablet!

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 

[1]  Mierzony po przekątnej rozmiar ekranu Galaxy Tab S9 Ultra wynosi 14,6 cala w pełnym prostokącie i 14,5 cala z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów. Rozmiar ekranu Galaxy Tab S9+ to 12,4 cala w pełnym prostokącie i 12,4 cala z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów. Rozmiar ekranu Galaxy Tab S9 wynosi 11 cali w pełnym prostokącie i 10,9 cala z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów. Rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i otwór kamery.

[2] Wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X z funkcją Vision Booster w tabletach z serii Galaxy Tab S9 otrzymał certyfikat VDE Germany dla 100 procent Mobile Color Volume w gamie kolorów DCI-P3, co oznacza, że obrazy nie są rozmyte, a niezależnie od tego uzyskasz bardzo żywe kolory o różnych poziomach jasności. Wyświetlacz może osiągnąć szczytową jasność do 1750 nitów, poprawiając kontrast między ciemnymi i jasnymi aspektami treści cyfrowych, zapewniając lepszą jakość obrazu, ze współczynnikiem kontrastu 3 000 000:1, aby korzystanie z tabletu było jeszcze bardziej wciągające.

[3] SGS, wiodąca na świecie firma certyfikująca, przyznała wyświetlaczowi z serii Galaxy Tab S9 certyfikat Eye Care w oparciu o jego zdolność do znacznego zmniejszenia szkodliwego wpływu niebieskiego światła. Certyfikat możesz znaleźć na stronie www.sgs.com/performance.

[4] Dostępność pamięci 1 TB może się różnić w zależności od kraju, regionu lub operatora, a faktyczna dostępność miejsca może się różnić w zależności od wstępnie zainstalowanego oprogramowania.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here