Siła w grupie! Zadbaj o morale

0
592
koszulka

Bardzo często trenujemy w grupach. Czasami szukamy osób, które chcą żyć aktywnie na forach czy w mediach społecznościowych. Na początku mogą nawet się nie znać, albo być to znajomi z firmy, szkoły czy uczelni. Z czasem znajomość się pogłębia i dochodzi do wspólnych wyjazdów. Zaczynacie szukać nazwy dla swojej paczki i oznaczanie nią czat na Facebooku. Gdy nazwa się przyjmie, wykorzystujecie ją wszędzie, gdzie się da. Może warto ją zmaterializować?

Identyfikacja grupy treningowej

Gdy wypracowaliście nazwę zespołu, nadszedł czas na przygotowanie logo. Możecie stworzyć je na bazie napisu (odręcznego lub cyfrowego), może być to rysunek, grafika, zdjęcie – ogranicza Was jedynie wyobraźnia. Jakiś konkretny symbol kojarzy się Wam z Waszą grupą lub treningami? Niech to będzie Wasze logo. Możliwości jest naprawdę wiele. Ważne jest to, aby logo odpowiadało wszystkim członkom grupy.

Stworzenie logo już w wersji graficznej nie jest najłatwiejszym zadaniem. Możecie podjąć się go jednak samodzielnie lub skorzystać z usług ekspertów. Gdy będziecie mieć już swój znak graficzny na piersi, poczujecie dumę i staniecie się bardziej rozpoznawalni. Może być to też magnes, który przyciągnie do Waszej grupy nowych członków. Będziecie wykorzystywać je podczas zawodów, treningów, a nawet w czasie wolnym, spędzanym wspólnie. Wymyślcie nazwę, która będzie kojarzona z Wami i Waszymi aktywnościami. Nie musi być śmiertelnie poważna. Może nawiązywać do sportu, zwierząt, ulubionego filmu, może być Waszym powiedzeniem lub po prostu – humoreską.

Wasze spersonalizowane koszulki

W chwili, w której Wasze logo się zmaterializuje i zobaczycie je w pełnej okazałości, będzie mogło znaleźć się na wizytówkach, czapkach, a może i na t-shirtach. Koszulki z własnym nadrukiem https://www.123koszulki.pl/ to dobry pomysł na stworzenie spójnego wizerunku grupy. Gdy trenujecie razem, wszyscy będziecie ubrani tak samo. Nikt nie będzie mieć wątpliwości co do członków Waszego zespołu. Możecie dołączyć do tego jakieś zabawne teksty, związane z bieganiem, a staną się one obiektem pożądania wielu osób. Pamiętajcie, aby dobrze wybrać tkaninę, z której wykonane będą koszulki. Będzie ona miała też wpływ na ostateczny dobór techniki druku.

Jeśli o nie chodzi, wyróżniamy sitodruk, druk cyfrowy oraz sublimacyjny. Biorąc pod uwagę odzież typowo sportową, oddychającą, która odprowadza pot na zewnątrz, warto postawić na policotton lub cool dry mesh. Z nimi z kolei wiąże się druk sublimacyjny. To technika, która charakteryzuje się żywymi kolorami i ogromną dbałością o szczegóły. Stosowana jest m.in. w firmie 123 Koszulki. Polega na przeniesieniu wzoru ze specjalnego papieru sublimacyjnego na tkaninę, przy użyciu wysokiej temperatury. Farba zmienia swój stan skupienia na gaz, dzięki czemu trwale łączy się z włóknami materiału.

Nie oszczędzajcie na tym zakupie, bo koszulki z własnym nadrukiem, wykonanym metodą druku sublimacyjnego mogą służyć Wam przez długi czas.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here