Styl vintage

0
2626

Styl ten jest powrotem do dawniejszych panujących trendów w modzie. Styl ten idealny jest dla osób chcących się wyróżniać. Vintage to zabawa na styku konwencji. Możemy pozwolić sobie w niej na bardzo dużo, panuje tu dowolność w doborze trendów.
Moda zawsze opierała się na powrotach. Ludzie lubią wracać do przeszłości, czuć się z nią związani. Przeszłość daje nam również możliwość tworzenia rzeczy nowych, mieszania różnych elementów i podziwiania zaskakujących oraz odkrywczych połączeń.
Już dawno temu ubrania przestały być dla ludzi jedynie osłoną przed zimnem, powinny być dla nas zabaw, lubimy się wyróżniać, wyglądać ciekawie. Inspiracje możemy znaleźć w second handach znajdziemy tam na pewno wiele inspiracji. Nie bez znaczenia jest też to, że styl vintage nie wymaga wielkich nakładów finansowych i drogich rozwiązań. Bazuje na przedmiotach z drugiej ręki, które można upolować na aukcjach internetowych, w szafie babci czy w second handach. By wybrane ubranie okazała się w stylu vintage, powinna być stara ale równocześnie piękna, czasem zaś po prostu zabawna. Liczy się przede wszystkim pomysłowość, z jaką z całkowicie odmiennych elementów tworzy się nową całość. Tak naprawdę styl vintage wymaga jedynie inwencji i własnoręcznej pracy włożonej w przerabianie i odnawianie ubrań. Jest to bardzo charakterystyczny styl i również bardzo ciekawy, możemy przerąbać rzeczy, łączyć ze sobą jak również istotne w tym stylu są dodatki mamy szeroki wybór opasek do włosów co daje nam ciekawe stylizacje.

cinnabon.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here