Suszarki przemysłowe w nowoczesnej pralni

0
1457
Suszarki przemysłowe

Prowadząc firmę zajmującą się praniem ubrań, konieczne jest posiadanie co najmniej dwóch typów urządzeń. Tymi urządzeniami są pralki oraz suszarki. Chyba dla wszystkich jest jasne, czemu pralnia potrzebuje maszyn piorących, jednakże posiadanie suszarki nie wydaje się oczywistą sprawą. Natomiast suszarki przemysłowe w nowoczesnej pralni to podstawa dobrego prowadzenia tego rodzaju biznesu.

Co zyskujemy dzięki maszynom suszącym?

Maszyny suszące pomagają przyśpieszyć cały proces, a tym samym już uprane ubrania wracają szybciej do klientów. Dla wielu ludzi czas wykonanej usługi to podstawa zadowolenia z niej. A jak wiadomo, klient zadowolony z wykonanej usługi, z chęcią wróci do naszego punktu przy kolejnym razie. Jednakże należy pamiętać, że takie urządzenia pracujące w naszej firmie powinny być opatrzone słowem przemysłowe. Taki sprzęt jest wyprodukowany z myślą o dużo częstszej i wymagającej pracy, dlatego już na etapie projektowania i wybierania podzespołów określa się jego przeznaczenie.

Urządzenia przemysłowe zapewnią dłuższą bezawaryjność i lepszą wydajność. W przypadku suszarek do ubrań może to być większa pojemność bębna, mocniejsze nagrzewnice, ale także różnego rodzaju akcesoria, które ułatwią pracę. Takimi dodatkami może być dodatkowo wysuwana szuflada, na którą wykłada się ubrania. Kolejnym ułatwieniem są szeroko otwierane drzwiczki, które można na przykład regulować i zmieniać strony ich montażu.

Maszyny suszące

Obecnie na rynku w większości przypadków można spotkać suszarki elektryczne kondensacyjne, ale istnieje coś takiego, o czym pewnie nie wielu słyszało w naszym kraju, jak suszarka gazowa. Suszarka ta zamiast elektrycznej nagrzewnicy posiada palnik gazowy, który może być zasilany gazem ziemnym. Gaz jak paliwo do wytwarzania energii cieplnej jest znacznie tańszy od prądu i dlatego dla pralni korzystanie z tego rodzaju suszarek może być dobrą okazję na zmniejszenie kosztów usługi.

Niezależnie od tego, jaki typ suszarki zostanie wybrany, wszystkie modele posiadają zaawansowane sterowniki i czujniki wilgotności, temperatury oraz timery. Naszpikowane elektroniką pozwalają na wybranie poziomu wysuszenia, czasu suszenia oraz trybu pracy. Tryb suszenia zależy od rodzaju materiału, z którego wykonane są ubrania. Warto wspomnieć o opcji suszenia bez zagnieceń. W obecnym chwili chyba nie ma rynku suszarki, która nie oferowałaby tej możliwości.

Decydując się zakup suszaki przemysłowej warto rozważyć ofertę ze strony gastroprodukt.pl. Suszarka bębnowa przemysłowa ze sklepu gastroprodukt.pl to gwarancja jakości oraz wysoce wykwalifikowanej obsługi klienta, która doradzi i pomoże wybrać najlepszą maszynę.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here