Swatch – kultowe zegarki casualowe i fashion

0
832

Designerskie, kolorowe, oryginalne – wzornictwo zegarków szwajcarskiej marki Swatch od razu zwraca uwagę. Jednak jej design to nie wszystko – jak przystało na producenta o takim rodowodzie są to czasomierze niezwykle precyzyjne, świetnie wykonane i dopracowane w każdym detalu. Poznaj bliżej markę Swatch oraz polecane przez nas modele.

Swatch ma niejedno oblicze

Symbolem tej kultowej marki są kolorowe tarcze zegarków i zwracające uwagę wzornictwo, ale oferta tego szwajcarskiego producenta jest znacznie szersza. Nie bez powodu mówi się, że Swatch dokonał rewolucji w świecie zegarków. Dodał im zdecydowanie unikalności i sprawił, że szwajcarska marka nie musi być nudna ani w pełni tradycyjna.

Swatch stawia na nowoczesne technologie i materiały eko

Swatch wypuścił w 1991 roku zegarek Swatch Automatic, czyli model bez baterii. Inny model sprawił, że zegarek mógł pełnić także inne, dodatkowe funkcje – m.in. ski pass. W portfolio firmy są też zegarki połączone z Internetem siecią bezprzewodową oraz wyposażone w funkcję NFC.

Wkrótce marka zaprezentowała Swatch Solar wyposażony w mechanizm solarny, czyli czerniący energię ze światła. Swatch opracowuje też nowoczesne zegarki, w których chce zastąpić wszystkie znane nam surowce nowoczesnymi, biologicznymi materiałami, zgodnymi z trendem eko. Firma Swatch stworzyła też zegarek bioceramiczny, z bohaterami kultowych kreskówek, a nawet z… dziełem sztuki.

Swatch – pionier w branży modowej

Swatch opracował także pierwsze zegarki fashion i przyczynił się do powstania takiej kategorii. Pewnie wielu paniom będzie trudno uwierzyć, że kreatywna i barwa marka zapoczątkowała ten trend, a jednak! W aktualnej ofercie marki Swatch nie brakuje oryginalnych modeli modowych.

Polecane zegarki Swatch – dla kobiet i mężczyzn

Wśród zegarków Swatch są modele dla pań i panów, nie brakuje także modeli unisex. Wybraliśmy z aktualnej oferty kilka ciekawych propozycji na różne okazje.

Zegarek Swatch Orangepayspay! Intrygująco prezentuje się m.in. zegarek męski Swatch Orangepayspay! Zachwyca nowoczesnym designem i kolorystyką, ma solidną konstrukcję, chronograf, a także technologię SwatchPAY! Do płacenia zbliżeniowo. Wrażenie robią też świecące w ciemności, pomarańczowe indeksy.

Zegarek Swatch Second Home. Model Big Bold Planets SB01N101 ma dwa paski silikonowe, które są inspirowane przestrzenią kosmiczną. Uwagę zwraca też tarcza z widocznym mechanizmem oraz wielokolorowym nadrukiem. Jest to model unisex, będzie odpowiedni dla każdego.

Zegarek Swatch Pastel Pay! Skoro Swatch zapoczątkował kategorię zegarków fashion, to nie może zabraknąć w naszym zestawieniu przykładowego modelu. Pastel Pay! W pastelowym odcieniu różu to wyjątkowo kobiecy wybór. Posiada m.in. różowy pasek silikonowy, różową tarczą, kopertę 41 mm i wodoszczelność do 30 m. Dzięki SwatchPAY! możesz nim płacić zbliżeniowo jednym ruchem nadgarstka.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here