Szczotka z naturalnego włosia

0
3016

Warto zakupić szczotkę z naturalnego włosiaJest to specjalny rodzaj szczotki wykonanej z naturalnych włókien, które przypominają teksturę ludzkich włosów. Służy do wyciągania łoju, naturalnego oleju wydzielanego przez skórę głowy, aż do końcówek włosów. Chroni włosy od korzeni na końcówki, utrzymuje ją w zdrowiu i silnie. Oto jak używać jednego:

Umieścić pędzel na skórze głowy i przesuwaj ją do tyłu aby masować głowę.

W jednym długim pociągnięciu pociągnij pędzel z korzeni do końcówek włosów.

Upewnij się, że masz szczotkę z włosia dzika. Nie działa to z plastikowymi lub metalowymi szczotkami. Wiedz, co nie używać na włosach. Jeśli Twoim celem jest szybki wzrost włosów, ważne jest zwrócenie uwagi na używane produkty. Wiele produktów zawiera substancje chemiczne, które mogą uszkodzić włosy i powodować wysuszenie. Dążenie do stosowania produktów składających się głównie z naturalnych składników. Unikaj produktów zawierających:

Siarczany: znajdują się w szamponach, są to surowe środki czystości, które usuwa włosy z naturalnych olejków i wysuszają.

Silikony: znajdujące się w odżywce, tworzą włosy i sprawiają, że wygląda na zważony i nudny.

Alkohole: znajdują się w sprayu do włosów, żelu i innych produktach stylizujących, wysychają włosy i powodują, że są kruche.

www.pasazmamy.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here