Toaleta z funkcją bidetu jako innowacyjne rozwiązanie w każdym domu

0
1046
Toaleta z funkcją bidetu

Żyjemy w czasach, gdzie nowe technologie są na wyciągnięcie ręki. Kreatywne rozwiązania towarzyszą nam każdego dnia i ułatwiają obsługę w codziennym życiu. Jednym z elementów wyposażenia każdego domu może stać się także toaleta z funkcją bidetu, która zapewni wysoki komfort naszej higieny. Na jakie dodatkowe korzyści możemy liczyć posiadając myjącą toaletę?

Toaleta i bidet w jednym

Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się w przypadku małej łazienki, gdzie liczy się każdy centymetr. W pomieszczeniach, gdzie ubikacja umieszczona jest osobno, toaleta z funkcją bidetu sprawdzi się najlepiej. Muszla WC posiadająca funkcję bidetu zapewni komfort i wygodę podczas dbania o codzienną higienę. Dodatkowo w trosce o czystość urządzeń sanitarnych, mamy w tym przypadku tylko jedną muszlę do dyspozycji. 

Funkcjonalność na pierwszym miejscu

Warto wspomnieć, że toalety myjące to bardzo często praktyczne urządzenia. Wiele toalet posiada kilka opcji, dzięki którym codzienne użytkowanie jest niezwykle łatwe i komfortowe. Niektóre urządzenia zostały wyposażone np: w 5-stopniową regulację temperatury wody, siły i częstotliwości natrysku oraz układu dyszy. Takie cechy są niezwykle ważne, bowiem mają duży wpływ na komfort podczas codziennej higieny. Niektóre toalety zostały zaprojektowane z myślą o każdym domowniku. Wyposażone są bowiem w funkcję natrysku damskiego lub tylnego, które można włączyć i wyłączyć w dowolnej chwili. Takie rozwiązania ułatwiają codzienną pielęgnację, bowiem każdy użytkownik może dopasować opcję mycia według własnych potrzeb. Funkcjonalna dysza myjąca została wyposażona dodatkowo w końcówkę z materiału, jakim jest ABS, którą w razie konieczności można bez problemu zdemontować a nawet wymienić. Ułatwi to zdecydowanie utrzymanie toalety w czystości. 

Oryginalny wygląd, który wkomponuje się w każde pomieszczenie

Toaleta z funkcją bidetu to dowód na to, że tego typu urządzenia na stałe goszczą w naszych domach. Spośród dostępnych modeli na rynku, znajdziemy muszle WC np: w kształcie litery „D” z wygodną kwadratową misą typu „square”. Jest to niezwykle ciekawe rozwiązanie, gwarantujące oryginalny design. Toalety myjące idealnie sprawdzą się w wielu aranżacjach. Pasują zarówno we wnętrzach utrzymanych w tradycyjnym, klasycznym stylu, a także w łazienkach nowoczesnych i awangardowych. Dla wielu osób kwestia estetyczna ma bardzo duże znaczenie, zwłaszcza, że łazienka, jest jedynym miejscem na relaks i odprężenie do ciężkim dniu. Jeszcze do niedawna toaleta z funkcją bidetu była mało estetyczna, muszle były zbyt masywne i ciężkie, przez co zdecydowanie przytłaczały pomieszczenie. Obecnie dostępne modele to przykład na to, że toaleta może być nie tylko funkcjonalna, ale o wiele łatwiejsza w użytkowaniu. Wszystkie dodatkowe funkcje toalety zostały ukryte wewnątrz ceramiki, co zdecydowanie wpływa na końcową estetykę i wykonanie. 

Dodatkowe funkcje zapewniające łatwość użytkowania

Toaleta z funkcją bidetu to pomysłowe rozwiązanie, ze względu na wiele przydatnych, dodatkowych cech, ułatwiających codzienne korzystanie. Niektóre modele są wyposażone w specjalne opcje, które są pomocne podczas higieny. Przykładem jest z pewnością wolno opadająca deska, dzięki której zamykanie klapy sedesu nie spowoduje hałasu a co ważne nie uszkodzi toalety. Kolejną funkcją wartą uwagi jest możliwość ustawienia trybu nocnego. Ledowe podświetlenie muszli ułatwi korzystanie z toalety szczególnie nocą, bez konieczności włączania światła. W ciągu dnia takie podświetlenie również doda charakteru oraz wpłynie pozytywnie na całą estetykę wnętrza.

Toaleta myjąca to połączenie klasycznej miski WC z bidetem. Ten innowacyjny system może być zastosowany nie tylko w zaciszu domowym, ale również w wielu miejscach użyteczności publicznej. Jednym z modeli, który świetnie sprawdzi się w hotelach czy pensjonatach jest kompletna toaleta myjąca Xiaomi Smartmi, pasująca do wielu stelaży podtynkowych. Aby zapoznać się szczegółowo z ofertą warto odwiedzić stronę https://ebidet.pl/products/kompletna-toaleta-xiaomi-smartmi-deska-miska, gdzie znajdziemy najważniejsze informacje na temat tego produktu.  

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here