Trzy kosmetyczne marki, które powinnaś poznać i wypróbować

0
1149
Trzy kosmetyczne marki, które powinnaś poznać i wypróbować

Kosmetycznych nowości, zwłaszcza jeśli chodzi o pielęgnację dla kobiet, codziennie na świecie pojawia się mnóstwo. Kosmetyczne nowinki są różne, niektórymi zupełnie nie warto się interesować. Jedne są mniej, inne bardziej innowacyjne. Są jednak i takie nowości, które po prostu warto wypróbować, bo mają bardzo pozytywne opinie i to nie tylko ich użytkowników, ale i naukowców.

Skin79 – koreańskie cudo!

Marka Skin79 pojawiła się na polskim rynku stosunkowo niedawno. Hitem weszła na rynek azjatycki, gdzie zachwyciła przede wszystkim prostym składem kosmetyków oraz wykorzystaniem naturalnych składników takich jak aloes. Warto dodać, że niektóre kosmetyki marki Skin79 składają się 99% z czystego żelu aloesowego. Są więc bezpieczne dla skóry i niezwykle skuteczne. Produkty tej koreańskiej marki zachwyciły klientki na całym świecie, dzięki czemu marka zyskała sporo nagród i wyróżnień za innowację roku, produkt roku czy wyróżnienia przyznawane na kosmetycznych targach w 2017, 2018 i 2019 roku. 

Co wyróżnia Skin79 poza fantastycznym składem kosmetyków? Otóż produkty z logo tej marki są też pięknie opakowane i eleganckie, co sprawia, że chce się ich używać. Design kosmetyków jest naprawdę przemyślany i miły dla oka. Proces produkcyjnych wszystkich kremów, szamponów i masek jest na bieżąco monitorowany, produkty nie są oczywiście testowane na zwierzętach, ale przechodzą wielokrotne testy składów, by jak najlepiej chronić skórę kobiet na całym świecie. Wśród szczególnie popularnych i ukochanych przez klientki kosmetyków są kremy BB, wszelkiego rodzaju maski do twarzy stworzone na bazie żelu aloesowego, bez parabenów i jakichkolwiek szkodliwych składników.  

Olaplex – nowa, rewolucyjna substancja 

 Olaplex to nie tylko marka, ale nazwa substancji, stworzonej przez specjalistów z zakresu materiałoznawstwa i chemii. Olaplex to substancja zupełnie czysta od silikonu i olejków, która łączy zniszczone wiązania we włosach. 

Pielęgnacja oparta na Olaplex opiera się zasadniczo na trzech etapach:

  • Wizyta w salonie i działanie skoncentrowanym preparatem, który odbudowuje wiązanie disulfidowe i rozpoczyna proces naprawczy w strukturze włosa.
  • Wizyta w salonie i działanie drugim specyfikiem na bazie Olaplex, który troszczy się o włosy połamane i zniszczone.
  •  Pielęgnacja domowa przy użyciu Hair Perfector – ma za zadanie podtrzymać efekty odbudowy rozpoczęte w salonie fryzjerskim.

Clarena – innowacyjne podejście do kosmetyków 

Markę Clarena stworzyła Patricia Popławska, która jako pierwsza w Polsce stworzyła sklep z kosmetykami, gdzie klientki mogły poradzić się w wyborze kremów zawodowej kosmetyczki. Clarena posiada własne laboratorium, które na bieżąco kontroluje jakość produkowanych kosmetyków, testuje nowe składniki i układa nowe składy już wprowadzonych do sprzedaży kremów i balsamów. W bogatej ofercie marki, wiele produktów dla siebie znajdą przede wszystkim panie aktywnie zainteresowane terapią antyzmarszczkową. Kremy do twarzy i pod oczy o bogatym składzie to, coś, co powinna wypróbować każda kobieta po 30 roku życia.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here