Tusze do drukarek – wybierz najlepsze produkty na rynku!

0
1019
Tusze do drukarek

Zamienniki i oryginalne materiały eksploatacyjne

Każdy użytkownik drukarki pewnie nieraz w swoim życiu musiał podjąć decyzję, czy lepiej kupić oryginalny materiał eksploatacyjny od producenta, czy może warto wybrać tańszy zamiennik. Na rynku możemy spotkać się z wieloma różnymi produktami, które są oferowane zarówno w sklepach internetowych i stacjonarnych, jak również na aukcjach. Jeżeli chcemy mieć pewność, że zakupiony przez nas materiał eksploatacyjny będzie dobrej jakości, to zwracajmy uwagę na to, gdzie będziemy dokonywać zakupów. Szczególnie polecane są sklepy internetowo, które umożliwiają szybkie i sprawne znalezienie kompatybilnych z nasza drukarkąm produktów, które będą u nas w ciągu kilku dni, bez konieczności wychodzenia z domu! Jeżeli zastanawiasz się, czy lepiej wybrać zamiennik, czy oryginalny materiał eksploatacyjny, to wszystko jest uzależnione od wysokości budżetu, który posiadasz. Zarówno zamienniki, jak i oryginały, które zostały kupione w sprawdzonym źródle, oferują najwyższą jakość wydruków, dzięki czemu są one nasycone, intensywne i bogate w szczegóły. Podstawowa różnica tkwi w cenie. Zamienniki mogą być tańsze od oryginałów nawet o 70%, co w skali roku pozwala na zaoszczędzenie niemałej sumy pieniędzy. Zamienniki nie uszkodzą Twojego urządzenia oraz nie będą miały wpływu na jego długość eksploatacji.

Tusze alternatywne – na czym polega ich fenomen?

Przede wszystkim na sporej oszczędności pieniędzy! Kupowanie zamienników, zwanych również tuszami alternatywnymi, pozwala na zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy przy jednorazowym zakupie oraz w skali całego roku! Aby jak najdokładniej pokazać Państwu tę różnicę, pod lupę weźmiemy tusz HP 304. W wersji oryginalnej, w sklepie internetowym dodrukarki.pl, produkt ten kosztuje 58,57 złotych, a cena ta dotyczy pojemności 2 ml. Wychodzi z tego, że cena jednego ml to kwota 29,29 złotych. Dla porównania, tusz alternatywy z firmy JetWorld, kosztuje 101,78, ale jego pojemność wynosi aż 20 ml. Wynika z tego, że koszt jednego ml to 5,09 złotych. Różnica między oryginalnym produktem, a zamiennikiem (biorąc pod uwagę 1 ml atramentu) wynosi aż 24,20 złotych. Jeżeli w ciągu jednego miesiąca zużywamy średnio 20 ml produktu, to miesięcznie oszczędzamy aż 484,00 zł, dzięki kupowaniu zamienników. Warto również zaznaczyć, że jakość wydruków z użyciem zamienników, jest praktycznie niezauważalna, gdyż oferują one wysokiej klasy, profesjonalne wydruki.

Jak wybrać najlepszy tusz? HP 304 

Jednym z najczęściej wybieranych materiałów eksploatacyjnych, który pasuje do wielu modeli drukarek Hewlett – Packard, jest tusz HP 304. Ten innowacyjny produkt jest dostępny w wielu różnych wariantach – zarówno w formie zamienników, jak i oryginałów, aby każdy użytkownik drukarki mógł znaleźć dla siebie najlepsze rozwiązanie. W sklepie internetowym dodrukarki.pl znajdą Państwo ten produkt w kilku wariantach, co znacząco ułatwi wybór odpowiedniego produktu. Dostępne są zarówno oryginalne materiały HP, jak i propozycje zamienników z firmy: JetWorld, Asarto, ActiveJet, czy TiOM. Tusz do drukarki HP 304 pasuje do urządzeń drukujących takich jak: HP DeskJet 2600 All-in-One Series, HP DeskJet 2633, HP DeskJet 3735 All-in-One, HP DeskJet 2620 All-in-One, HP Deskjet 3720 AiO, HP ENVY 5020 All-in-One, HP DeskJet 2630 All-in-One oraz HP Deskjet 3730 AiO. Produkt charakteryzują się wysoką jakością, która umożliwia przygotowanie niezwykle intensywnych i nasyconych wydruków, które zawszę będą wyglądały perfekcyjnie i niezwykle profesjonalnie. Sprawdź dostępne tusze do drukarek!

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here