Wanna przyścienna – hit czy kit?

0
1331
wanna przyścienna

Czy może być coś równie odprężającego od kąpieli w wannie? To bowiem codzienny rytuał, który nie tylko pozwala zachować czystość i higienę, ale w wielu przypadkach okazuje się źródłem przyjemności i relaksu. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób pragnie tworzyć własne centrum SPA, nawet kosztem prysznica. Sporym zainteresowaniem w tym temacie cieszą się wanny przyścienne. Piękne i stylowe, a przy tym uniwersalne i niezwykle komfortowe w codziennym użytkowaniu. Sprawdź, dlaczego warto je mieć!

Wanna wolnostojąca – wybór dla każdego!

Ergonomiczna i kompaktowa – taka właśnie jest wanna przyścienna, która co ważne – wbrew ogólnym przekonaniom, wcale nie jest zarezerwowana wyłącznie dla posiadaczy dużych i przestronnych pokoi kąpielowych. To bowiem rozwiązanie, po które bez chwili wahania mogą sięgnąć posiadacze małych pomieszczeń. W przeciwieństwie do klasycznych wanien, które dla należytego funkcjonowania wymagają co najmniej 10 metrów kwadratowych, wanny przyścienne nakładają tylko jeden wymóg. Wystarczy bowiem, jak ściana łazienki będzie miała tyle, co najdłuższy bok wanny, a z powodzeniem będzie mogła gościć nawet w małych i ciasnych blokowych łazienkach.

Wanna przyścienna – jakie ma zalety?

Wiele osób zgodnym chórem przyznaje, że wanna wolnostojąca to rozwiązanie, które w zasadzie nie ma żadnych wad i mankamentów. Z uwagi na swój starannie przemyślany projekt i zastosowanie odpowiednich kształtów i rozmiarów, pasuje do każdej łazienki – niezależnie od tego, jaki posiada metraż. To ważna zaleta, w szczególności dla osób z małymi dziećmi, dla których kąpiel pod prysznicem to nie tylko fajna zabawa, ale również oszczędność wody.

Ponadto, modny, efektowny design sprawia, że wanna przyścienna prezentuje się niezwykle szykownie. Tym bardziej, że mnogość kolorów i kształtów pozwala swobodnie zobrazować każde, nawet najbardziej wymyślne oczekiwanie swojego właściciela. Z łatwością bowiem można znaleźć modele pasujące do skandynawskich i industrialnych aranżacji, jak również tych zaprojektowanych w duchu klasycznej elegancji.

Kolejnym atutem wanny przyściennej jest łatwy montaż. Oprócz tego, że nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy, co do jej umiejscowienia to dodatkowo nie nakłada konieczności obudowania jej kaflami tudzież innymi materiałami. A to oczywiście oznacza jedno – oszczędność pieniędzy i czasu.

Wanna przyścienna to także synonim trwałości i wytrzymałości. Zwłaszcza ta pochodząca od znanych i cenionych producentów, którzy ze względu na wysoką jakość komponentów, zapewniają odporność – na najlepszym poziomie.

Nie sposób pominąć jeszcze jednej, jakże ważnej zalety. Wanna przyścienna jest również łatwa w utrzymaniu czystości, albowiem jej konstrukcja, pozbawiona zakamarków, sprzyja w utrzymaniu perfekcyjnej świeżości.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here