Wyjątkowy sposób na przechowywanie twoich zdjęć

0
994
Wyjątkowy sposób na przechowywanie twoich zdjęć

Choć czasy się zmieniają, a rozwój technologii wpływa na nasze życie codzienne, to jednak nasze zachowania pozostają najczęściej takie same. Dotyczy to na przykład przechowywania wspomnień w postaci zdjęć. Ostatecznie nie bez powodu takim hitem wiele lat temu były polaroidy, później aparaty cyfrowe, a obecnie smartfony, które pozwalają nam natychmiast zrobić zdjęcie i przechowywać je w formie odbitki lub w postaci cyfrowej. Choć wywoływanie zdjęć wciąż ma wielu fanów, to jednak nawet oni zwykle przechowują swoje fotografie na różnych dyskach. Warto zadbać o to, by były one atrakcyjne dla oka.

Personalizowane drewniane nośniki USB

Każdy wie jak działa i jak wygląda klasyczny pendrive. Jest niewielki, a może pomieścić tysiące zdjęć i innych plików. Ciekawym rozwiązaniem jest nośnik oryginalny drewniany pendrive. To doskonały sposób na to, by wyróżnić go jakoś wśród innych nośników, na których przechowujemy mało ekscytujące dokumenty czy pliki związane z pracą. Jest to rozwiązanie, na które może pozwolić sobie każdy. Możemy tam przechowywać swoje własne zdjęcia lub takie związane z naszą działalnością. Ta opcja dotyczy zwłaszcza fotografów ślubnych i nie tylko. Taki drewniany nośnik może mieć różne formy. Jego drewniana obudowa to idealne miejsce na umieszczenie graweru, który podpowie co znajduje się na pendrivie. Poza tym drewniany nośnik może pojawiać się w innych formach niż klasyczna np.:

  • zasuwane;
  • okrągłe;
  • w kształcie serca;
  • w kształcie książki;
  • w formie breloczka;
  • z samego drewna;
  • z elementami z kolorowej żywicy;
  • z elementami z metalu;
  • w różnych odcieniach drewna.

Nośnik USB w drewnie w pracy

Standardem w pracy fotografa stało się wręczanie klientom nośnika wraz z odbitkami. Jest to mile widziane przez klientów i warto włączyć coś takiego do swojej oferty. Poza tym, że w oczywisty sposób jest to jakiś backup i sposób na organizację pracy, to bywa też czasem wykorzystywany jako reklama. Możliwość wykonania graweru na obudowie pendrive’a powoduje, że możemy tam umieścić zarówno opis zawartości, jak i logo swojej marki. To zabieg, na który coraz chętniej decydują się znane i mniej znane firmy. W tym miejscu warto też zwrócić na technikalia. Większość nośników jest dostępnych w kilku pojemnościach – najczęściej od 4 GB do 32 GB. To optymalny rozmiar pozwalający pomieścić dobrej jakości zdjęcia np. z jednej imprezy, wesela czy sesji zdjęciowej. Ważną zaletą jest fakt, że choć drewniany pendrive jest bardzo efektowny, to nie kosztuje wiele.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here