Zegarek – obowiązkowy gadżet każdego mężczyzny

0
2024

Zegarek dla mężczyzny jest niemal obowiązkowym gadżetem. Jednak panowie oprócz wyglądu zwracają również uwagę na funkcjonalność i szukają takich, które łączą te cechy. Dobrze dobrany zegarek może świetnie dopełnić stylizację i nadać jej charakteru. Ponadto mężczyźni, którzy noszą zegarki są lepiej postrzegani, a ich atrakcyjność wzrasta. Elegancki zegarek powinien pasować do wizerunku i stylu osoby, która go nosi.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar zegarka?

Niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, jak ważny jest odpowiedni rozmiar zegarka. Przede wszystkim warto wiedzieć, że tarcza zegarka nie może być większa od nadgarstka, gdyż wtedy efekt jest odwrotny do zamierzonego. Zamiast wpływać na lepsze postrzeganie, wywołuje raczej negatywne skojarzenia. Zatem z wielkością tarczy absolutnie nie można przesadzać. Również niezwykle istotna jest marka zegarka, co oczywiście nie oznacza, że należy kupować tylko te najdroższe. Nie można jednak w żadnym wypadku decydować się na podrobione modele, które nie tylko nie są trwałe, ale jakość ich wykończenia pozostawia wiele do życzenia.

Na stronie https://www.brasty.pl/zegarki-meskie znajdziesz najlepszy wybór, tylko oryginalnych zegarków, które na pewno Cię zachwycą. Zegarek z płaską tarczą lepiej sprawdzi się do eleganckich stylizacji, gdyż bez problemu zmieści się pod mankiet koszuli, natomiast bardziej efektowne modele są lepszym wyborem do casualowych stylizacji z jeansami, albo bojówkami w roli głównej.

Jaki kolor wybrać?

Kolor w dużej mierze zależy od okazji i stylizacji. Zegarki męskie z klasycznym skórzanym paskiem pasują bardziej do eleganckich looków, ponadczasowy jest brązowy, granatowy, albo też czarny pasek. Najlepiej wykonany ze skóry naturalnej, gdyż jest ona trwała. Na formalne wyjścia sprawdzi się także złoty lub srebrny zegarek, który jest synonimem prestiżu i dobrego stylu. Natomiast na co dzień można wybrać różne kolory, tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia. Zatem każdy mężczyzna w swojej kolekcji powinien mieć kilka zegarków, które sprawdzą się podczas różnych okazji.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here