Auto szrot – Lublin a dobre punkty

0
4782
auto szrot Lublin

Kierowcy często decydują się na zakup używanych części, jest to rozwiązanie oszczędne oraz coraz częściej bezpieczne, ponieważ w punktach tych przeprowadzane są testy sprawności i do sprzedaży dopuszcza się wyłącznie te części, które nadają się do dalszej eksploatacji. Dużą popularnością cieszą się auto szroty, oferujące szeroki wybór części dla praktycznie każdego modelu samochodu.

W Lublinie szrotem najczęściej odwiedzanym jest firma „Kubuś”, która świadczy także usługi z zakresu kasacji pojazdów, a także ich skupu i złomowania. Punkt zlokalizowany jest przy ulicy Bazylianówki w Lublinie i czynny w dni robocze w godzinach 8:00-18:00 i w soboty w godzinach 8:00-14:00.

Auto Szrot w Lublinie zajmuje wysokie miejsce w internetowych rankingach i według opinii klientów posiada bardzo atrakcyjną ofertę. Firma dysponuje lawetą, dzięki czemu właściciel samochodu nie musi martwić się o dostarczenie go do punktu. Ponadto skup oferuje bardzo dobre ceny na auta, przez co jest bardzo często wybierany. Ciekawostką jest, że w miejscu tym prowadzony jest także skup makulatury i elektrośmieci.

Jaki auto szrot w Lublinie będzie najlepszy i jaki wybrać

Auto szrot w Lublinie a opinie

Z oceny klientów wynika, że zdarzały się niedociągnięcia ze strony firmy, takie jak nieodebranie auta w wyznaczonym terminie czy niedokładna wycena, ale są to sporadyczne przypadki, które miały miejsce niezwykle rzadko. Ciekawą ofertę ma również szrot znajdujący się przy ulicy Władysława Kunickiego 57 w Lublinie. Punkt skupuje samochody za gotówkę. Niesprawne auta są odholowane od właściciela. Kontaktować się z firmą możemy o każdej porze poprzez telefon na numer komórkowy. W razie jakichkolwiek pytań, wszystko zostanie nam wyjaśnione.

Innymi punktami auto szrotu w Lublinie chętnie odwiedzanymi przez klientów są – Autozłom, skup i sprzedaż używanych pojazdów PiechT., który zlokalizowany jest przy ulicy Krochmalnej; duży Auto Szrot w Lublinie znajdujący się przy ulicy Poligonowej czy dysponujący szerokim wyborem części do wielu modeli szrot przy ulicy Głuskiej 3. Polecany jesteśmy także auto szrot przy ulicy Tęczowe 149. Jeśli mamy problem ze znalezieniem odpowiedniego punktu możemy skorzystać z informacji na stronie moto2.pl lub zadzwonić na infolinię Kasacji Pojazdów Lublin.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here