Uwodzicielskie spojrzenie dzięki laminacji i liftingowi keratynowemu

0
1475

Jeśli jesteś fanką przedłużania rzęs metodą objętościową, z pewnością przykładasz ogromną wagę do swojej codziennej stylizacji. Pragniesz wyglądać pięknie każdego dnia. To jasne. Co zatem powiesz na jeszcze bardziej uwodzicielskie spojrzenie? To możliwe!

Jeśli pragniesz pięknych, zdrowo wyglądających i odżywionych rzęs, koniecznie musisz sprawdzić najnowszy hit branży kosmetycznej – laminację połączoną z liftingiem keratynowym! Wielką zaletą tej metody jest ponadprzeciętna trwałość – efekty po zabiegu utrzymują się na rzęsach od 5 do nawet 12 tygodni. Na co może dodatkowo liczyć klientka, która zdecyduje się na laminację? Przede wszystkim jej naturalne rzęsy zostaną poddane głębokiemu odżywieniu – zawarta w specjalnie kremie keratyna uzupełni ewentualne braki w strukturze oraz stworzy wyjątkową powłokę ochronną na wypadek uszkodzeń mechanicznych i zabrudzeń,

Zastanawiasz się pewnie, gdzie szukać produktów do laminacji i liftingu keratynowego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Najłatwiej znaleźć je w ofercie uznanych producentów, takich jak np. Posh Lasheshttps://www.poshlashes.com/pl,laminowanie-rzes.html. To, co je wyróżnia to znakomita jakość. Wybierając produkt sygnowany marką Posh Lashes, możesz być przekonana, że spełni on twoje oczekiwania, a przy tym będzie całkowicie bezpieczny dla zdrowia.  Skąd ta pewność? Produkty do laminacji zostały stworzone z dbałością o najmniejsze szczegóły (m.in. czas pozostawienia preparatu na rzęsach został dostosowany do pH kremów wchodzących w skład Lamination Cream, czyli nieagresywnych preparatów zapobiegających wysuszaniu. Dzięki temu produkty Posh Lashes nie mają negatywnego wpływu na strukturę włosa.

Warto dodać, że preparaty do laminacji Posh Lashes (Step 1 Activator i Step 2 Neutralizer) zawierają keratynę hydrolizowaną, która dogłębnie regeneruje włosy poprzez uzupełnienie niedoboru naturalnych składników. Decydując się na zabieg laminacji, możesz być pewna całkowitego bezpieczeństwa tej metody i niezwykłego efektu końcowego!

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here