Wytresuj swojego zwierzaka

0
2645
pies

Bądź odpowiedzialny. Jeśli jest to zwierzę na świeżym powietrzu, umieść kołnierz na nim dane kontaktowe, imię zwierzaka, specjalne potrzeby i znacznik wścieklizny.

Połóż smycz na psa, gdy wychodzisz, i posprzątaj po tym, jak uprzątnie zwierzęta. Zamknij klatki drzwiczek, gdy go przywieszasz, aby nie było szansy ucieczki i przebywania w niebezpiecznym miejscu. Bycie rodzicem zwierząt domowych to ciężka praca, ale warto! Nikt nie chce kota, który skacze na stół, pies, który nigdy nie przestaje szczekać, albo ptak nieustannie wytykający na ciebie. Wiele dziwnych zachowań domowych jest po prostu spowodowane nudą, więc wstrząsnąć trochę.

Weź szczeniaka do klasy posłuszeństwa, przeczytaj książkę o tym, jak nauczyć konia malować lub cokolwiek innego, co zechcesz, aby zwierzę mogło robić! Uczyń to, co realne, a nie za trudne, trudne lub niebezpieczne.

Pamiętaj, aby być bardzo dumnym, gdy Twój pies robi sztuczkę, ale odstaw go, aby traktował nadgodziny. Nigdy nie krzycz na swojego zwierzaka, czyniąc coś złego, i nie kopnij, uderzaj, ani nie nadużywaj zwierzęcia w jakikolwiek sposób.

www.umalgosi.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here