Mężczyzna w podróży – najlepsze antyperspiranty o przedłużonym działaniu

0
2806
Mężczyzna w podróży – najlepsze antyperspiranty o przedłużonym działaniu

W podróży musisz czuć się pewnie i komfortowo. Jest to szczególnie trudne w samochodzie lub samolocie, w czasie biegania po obcym mieście, a zwłaszcza – w podróży służbowej, gdzie czekają cię liczne, często stresujące spotkania. W tych okolicznościach potrzebujesz bardzo dobrego antyperspirantu, który będzie działał naprawdę maksymalnie długo. Poznaj nasz ranking.

Shirt Protect L’Oréal Men Expert

Na pierwszym miejscu naszego zestawienia musi znaleźć się Shirt Protect, antyperspirant w kulce lub sprayu L’Oréal Men Expert. To jeden z tych kosmetyków, który będzie idealny w czasie podróży. Przede wszystkim chroni przed poceniem się, i to na długo – Shirt Protect działa aż 48 godzin. Na dodatek niweluje nieprzyjemny zapach, sprawiając, że zawsze czujesz się świeżo i pewnie. Shirt Protect przydaje się w podróży jeszcze z jednego powodu – wspaniale chroni przed białymi i żółtymi śladami na ubraniach. Dzięki temu nawet w podróży służbowej i na najbardziej eleganckich wyjściach będziesz się świetnie prezentować.

Extreme Garnier Mineral

Garnier Mineral także oferuje zasługujący na uwagę antyperspirant. Extreme działa naprawdę ekstremalnie długo, aż 72 godziny. Dobrze sprawdza się w podróży nie tylko ze względu na długotrwałą ochronę przed potem. Jego dodatkową zaletą jest energetyzujący zapach, który w czasie lotu czy jazdy samochodem doda ci naprawdę dużo siły. Sama nazwa linii – Mineral – wskazuje na bardzo bogaty skład i faktycznie, znajdziesz w nim mnóstwo składników mineralnych o właściwościach absorbujących.

Carbon Protect L’Oréal Men Expert

Obok antyperspirantu Shirt Protect w naszym zestawieniu pojawia się jeszcze jeden kosmetyk L’Oréal. Carbon Protect to antyperspirant wzbogacony o cząsteczki węgla aktywnego. Ich zadaniem jest absorbowanie potu i niwelowanie przykrego zapachu. Dzięki temu możesz czuć się świeżo, po prostu wspaniale. Ten specyfik także działa 48 godzin i chroni cię przed plamami na ubraniach. A to sprawia, że świetnie sprawdza się w podróży, możesz więc stosować go swobodnie nawet w przypadku większych wyjść i służbowych spotkań, na których chcesz wypaść po prostu perfekcyjnie.

Pure Game Adidas

Pure Game to antyperspirant marki Adidas. Dobrze sprawdza się w podróży, i to pod wieloma względami. Podobnie jak Shirt Protect L’Oréal czy Extreme Garnier działa 48 godzin. Co prawda ten kosmetyk został stworzony z myślą o sporcie, ale to cecha, którą docenisz na wyjeździe. Jest energetyzujący i świetnie chroni przed potem, gdy jesteś zabiegany, w trakcie aktywności fizycznej i w tym podobnych sytuacjach. Obojętnie, czy zwiedzasz miasto, czy gnasz z jednego spotkania służbowego na drugie, Pure Game sprawdzi się bardzo dobrze.

Adventure Rexona Men

Sama nazwa wskazuje już na to, że Adventure to antyperspirant idealny na wycieczki i wyprawy. Ochrona przed potem również trwa 48 godzin. Zahamowanie pocenia się jest widoczne i wyczuwalne, na dodatek możesz także przestać się martwić nieprzyjemnym zapachem. Kosmetyk powstał z myślą o mężczyznach lubiących wyzwania, a każda podróż jest właśnie czymś takim. Specyfik nie pozostawia śladów na ubraniach, co jest oczywiście dodatkową, niewątpliwą zaletą.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here