Problemy ze wzwodem — kłopotliwa przypadłość

0
1190
kłopotliwa przypadłość

Jak poradzić sobie ze słabym wzwodem?

Niewłaściwy tryb życia i ogólne problemy ze zdrowiem mogą przyczynić się do poważnych problemów ze wzwodem. Jest to bardzo wstydliwe, a jednocześnie często spotykane zjawisko. Sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że przypadłość ta zaczyna w XXI wieku dotykać coraz młodszych mężczyzn. Na szczęście, można sobie z nią poradzić. Z czego wynika słaby wzwód i jak rozwiązać problem? Przeczytaj poniższy tekst, by poznać odpowiedzi na te pytania.

Dlaczego słaby wzwód to poważny problem? Możliwe przyczyny braku erekcji

Słaby wzwód to nie tylko kłopot natury zdrowotnej, ale także poważny problem z punktu widzenia psychologicznego. Cierpiący na tę przypadłość mężczyźni czują się zazwyczaj niedowartościowani, a ich życie uczuciowo-erotyczne ulega znacznemu pogorszeniu. W efekcie cierpią na tym relacje interpersonalne, a w skrajnych przypadkach może dość nawet do rozpadu związku.

Zasadniczo, przyczyny słabego wzwodu dzieli się na dwie główne kategorie. Są one następujące:

– niewłaściwy tryb życia — bardzo niekorzystny wpływ na erekcję ma między innymi częste palenie papierosów i spożywanie alkoholu. Także brak wysiłku fizycznego może pogorszyć wzwód. Taki stan rzeczy wynika stąd, iż wskutek siedzącego trybu życia intymne części ciała nie zostają odpowiednio ukrwione;

– choroby, w tym między innymi nadciśnienie, cukrzyca czy miażdżyca. Brak erekcji — przy właściwym stylu życia — jest często jednym z pierwszych symptomów poważnej choroby organizmu.

Last but not least, powodem słabej erekcji może być także nadmierny onanizm. Zbyt częsta oraz intensywna masturbacji to obecnie jedna z częściej występujących przyczyn całego problemu. Ryzyko pojawienia się problemu braku wzwodu znacznie wzrasta w sytuacji, gdy masturbacji towarzyszy oglądanie filmów pornograficznych.

Efektem takiego stylu życia może być tzw. death grip. W pewnym uproszczeniu syndrom ten sprawia, że mężczyzna — który w sieci widział już właściwie „wszystko”— staje się mniej wrażliwy na bodźce erotyczne. W takiej sytuacji realny seks nie wydaje się tak atrakcyjny jak wyreżyserowane nagrania umieszczone w sieci.

Podsumowanie

Możliwe jest tymczasowe pozbycie się problemu słabej erekcji — rozwiązaniem tym są specyfiki, które można kupić na przykład w sklepach internetowych.

Takie specyfiki jak Maxon Forte to dobry sposób na to, by mimo problemów z erekcją cieszyć się udanym życiem erotycznym. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że w celu poprawy stanu zdrowia należy zadbać także o właściwą dietę oraz regularny wysiłek fizyczny. Aby ostatecznie zwalczyć ten problem, konieczna może okazać się wizyta u lekarza specjalisty.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here